Copilasi de 2001 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina-alina spune:

ok!
giani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

La noi a fost sambata "La fête de parents", petrecere pregatita de copii pentru parinti. Au cantat cantecele frumoase-frumoase, ne-au dat cadouri facute de ei (cadoul de la Victor a fost un tablou dupa Joan Miro, cu culori alese de el rosu-albastru-negru). A fost foooooarte frumos, erau asa de draguti toti piticutii...

Seara a fost barbecue si dans in curtea scolii, ce mai, a fost super, ne-am distrat pana la 10 seara cand a inceput ploaia.

Victor avea pe el un tricou cu un rechin si era asa de mandru ca oprea pe oricine intalnea in calea lui sa-i arate rechinul si sa-l avertizeze ca musca.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ce frumos, Nora!
Azi e ziua educatoarei preferate. I-am luat un buchet de flori si sa-l fi vazut pe copilu' meu ce mandru era. El a vrut sa duca buchetul de flori pana la gradi, a intrat hotarat in clasa, i-a spus la multi ani si a pupat-o. Si educatoarea a ramas foarte placut surprinza pentru ca se pare Paul a fost singurul care i-a dus flori (eu am aflat din surse subterane ca azi e ziua ei).
Saptamana viitoare merge in excursie si abia asteapta.
Sa mai batem putin toba, poate vin si celelalte fete

Silvana si Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Multumesc mult pentru urari.
Intru foarte rar pe aici , imi cer scuze de intarziere.
Deja nu mai facem parte din clubul scutecelor 0-4 ani dar nu suntem nici la sectiunea 4-12 ani. Suntem pe dunga, pe granita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Fetelor, ce bine ca va puteti vedea pe bune ! Si mie mi-ar place sa ne intilnim.

Al meu Virgile, pregateste de zor surpriza pentru Ziua mamei (simbata), e asa de surpriza ca chiar nu stiu ce a mesterit la gradinita. Par contre, in fiecare seara la culcare imi spune cite o bucatica din poezie. Abia astept ziua de simbata.

Pupici la pitici si mamici !

Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Adela-Maria - 17.09.2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Fetelor e sarbatoare pt mine!!! Fi'mea a renuntat la pampers... Sa nu ma intrebati cum, ce si de ce ca nu stiu ce sa va raspund. Pur si simplu intr-o zi la prinz mi-a spus sa nu-i mai pun ca ea e "fetita mare" si nu mai face. Si n-a facut... Asta se intimpla acum 10 zile...

Deci sarbatorim au ba? Deh... unii cu probleme existentiale si altii cu pampersi...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Felicitari Pegasis pentru trecerea la statutul de "fetita mare". Ce-mi plac copii astia hotarati :).

Al meu a facut pneumonie virala, stiti ceva de asta? Ca medicii aia din urgenta azi nopate nu stiau cum sa scape de noi mai repede dupa 6 ore de stat pe acolo, iar eu asa de ametita am fost ca n-am intrebat mai nimic. Of, nu se mai termina cu bolile astea.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Diana mea se pregateste de serbare... trebuie sa ne facem rochita de balerina si costum national! pe 14 iunie avem serbare mare la grupa mica si e tare mandra!

Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Bravo, Pegasis si bravo Ana-Teodora ! Bine ca ati scapat si de grija asta!

La noi e liniste si pace, Andrei&Victor numara zilele ramase pana plecam la mare, adica pe 18 iunie. Suntem cu totii fericiti la gandul ca vom petrece 2 saptamani pe Coasta de Azur, fara grijile de zi cu zi, ca o sa ne plimbam prin toate partile minunate de acolo, etc, etc...

Pupici,

Nora

Mergi la inceput