Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

La 28 de ani...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Eu am nascut primul copil: pe Victor la 23 ani, gravida fiind am trecut printr-o sesiune, licenta si m-am si angajat.
Acum am 28 ani si o am in burtica pe Victoria : 29 sapt.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La 30 de ani.

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:


am nascut la 25 ani, am trecut prin sesiuni, licenta, lucrare de diploma, graviduta a fost greu dar nu am vrut primul copil sa il avortez, a fost o chestie impusa de mine

acuma e bine ca s/a intamplat asa (binenteles ca atunci nu il voiam - eram in ultimul an de facultate amandoi nu puteam sa ne dorim un copil in momentele alea), dupa ce am nascut am mai stat putin acasa 1.5 ani si nu am mai rezistat si m/am angajat .... bine spun deoarece nu cred ca m/as fi hotarat altfel sa intrerup lucrul si sa stau acasa cu copilu, tabieturi deh mofturi cred ca niciodata nu consideram ca este cazul defapt

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Primul a venit pe lume inainte cu 12 zile ca eu sa implinesc 25 de ani;al doilea e in plan si sper sa vina cat mai curand.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudya Apostol spune:

Prietenul meu pe atunci , actualul meu sot imi spunea mereu ca vrea un bebe de la mine , desi eram studenta am acceptat sa ne casatorim si sa ii fac un bebe desi mi-am compromois cariera , dar cred ca am o bucurie mai mare avandul pe Andrei decat orice altceva pe lumea asta. acum tot ce ne dorim este sa ii facem lui Andrei si o surioara Aura(mai peste vreo4 ani).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

03.04.2003 Onitza Bombonitza


Doina si Oana(03.04.2003)

Album Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

raspuns foarte on-topic de ma mir ce m-a lovit: in frageda pruncieeee la 24 de ani. Da' pe de alta parte-i bine, ca acum e mare deja s i io-s o mamica tanara si frumoasa

"Daca n-as avea sentimente as putea deveni cea mai inteligenta femeie de pe pamant" - Anais Nin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

27.Am asteptat cariera, casa, masina, camera bb-ului facuta ca-n filme...Nu stiu daca am facut bine...cateodata imi doresc sa fi fost mai spontana, mai curajoasa si fetita mea sa fie mai mare, altadata cred ca am procedat perfekt...

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavi spune:

pe eva am nascut-o la 25 de ani si bebe Teo o sa-l nasc in noimbrie la 28 de ani.

Lavi
http://community.webshots.com/user/lavinia295

Mergi la inceput