Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vivi.chiriac spune:

Dupa 5ani de prietenie ne-am casatorit,dupa alti5ani s-a nascut ingerasul ANDREI.Iubesc din tot sufletul copiii daca vroia DUMNEZEU faceam mai devreme copil si poate mai multi,insa in viata nu iese totul asa cum ne dorim.La 27ani nu mi se pare prea batrina ca l-am nascut pe puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

La 34 ani si jumatate, na ! A fost prima sarcina, iar puiul era asteptat cu muuult drag! Si nu as vrea sa ma opresc doar la unul...cu ajutorul lui Dumnezeu ! Asta ca sa "oripilez" tineretul de pe site

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

F.TARZIU?????eeeei,ce zici de mine,ca am 43 de ani si un bebelic de 1 an si 3 zile...?varsta biologica si cea sufleteasca nu au prea multe in comun...eu ma simt de 30 de ani si ma uit la colegele mele mai tinere care par obosite si plictisite de viata si ma intreb:cine e mai tanar? eu sau ele?
Sa iti traiasca ingersul si sa va bucurati de o viata frumoasa!

quote:
Originally posted by Karina

F. tirziu (37 siiiii), ca asa a vrut Dumnezeu ! Dar nu-mi pare rau, a meritat tot efortul depus (10 ani) !



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !



cius22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am implinit 31 de ani la 10 zile de la nasterea iubitului nostru!
nici nu indraznesc sa sper, mi-as dori o surioara pentru el...mai vorbim peste vreo doi ani!


Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

La 28 de ani am nascut puiul care ne-a umplut viata si acum, la 31 ne dam silinta sa-i aducem surioara sau fratior.

Simona si bebe Ruxi
Poze - Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bijuarda spune:


Primul copil a venit pe lume cand aveam 25 de ani si al doilea a venit pe lume cand aveam 28 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Pe Tudor l-am nascut cand aveam 29 de ani. Sper sa vina si o surioara pana o sa implinesc 35

bumbacel ingerasului Tudor (9.12.2004)
Poze


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Bebelina mult iubita s-a nascut cand aveam 26 de ani.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Primul copil l-am nascut cand aveam 21 de ani

iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

La 32 de ani si 6 luni, une bebe dorit multi ani. A venit pe lume mai repde, parca stia ca mami nu mai are rabdare... Si cu ajutorul lui Doamne Doamne mai incercam.

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput