1 APRILIE

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

quote:
Originally posted by angelp



- loredana nu mai face sex pe net



Doar la mine sa nu te referi!

LORI & ALEX

POZE

"Nu-ti pune mintea cu prostu' ca o are odihnita!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mi-a placut cu frizeru!!!!!!! am ras!!!!!


"O coardă prea întinsă se rupe, o coardă prea slabă nu vibrează așa cum trebuie. ."


Sinzi si David
David pe tractoras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

tocmai i-am facut-o lui frate-miu:
i-am trimis SMS ca am castigat un laptop la promotia kent...m-a sunat in 15 sec.fericit nevoie mare...


Anca si Alexandra (10 nov.2003)

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

http://www.magnetoterapie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia spune:

Nu's ce-am patit anul asta, ca-n general nu-s prea plina de idei de pacaleli de 1 Aprilie, dar azi deja l-am tzapit a doua oara pe sot (dupa faza de aseara cu mutatul mobilei).
L-am sunat sa-i spun ca sunt foarte departe de gradinita fetei, undeva in capatul celalalt al orasului (stia ca azi am mult de umblat) si sa fuga el sa o ia. Trebuia sa plece de la serviciu si ajunga acolo in doar 10 minute. Cu glasul vadit plin de ingrijorare, a zis ca se duce. Dupa 2 minute bineinteles ca l-am sunat sa-i reamintesc ca AZI E 1 APRILIE!
Si cred ca-i mai coc eu vreo doua pana diseara ...
Fetele, sunteti mortale! Am ras de m-am spart la unele dintre postarile voastre!
V-am pupat!
Amelia & Ana Maria (17.09.2002).

www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

Noi aveam un francez pe aici (business partner cica, unu de varsta cu mine - adica tinerel si de treaba). si avea avion la 14 ca sa se intoarca in franta. asa ca cu vreo 15 minute inainte de plecarea la aeroport l-au "sunat" cei de la compania aeriana ca sa il anunte ca s-a anulat zborul si ca pasagerii vor fi redistribuiti la alte zboruri in functie de locurile libere si de tipul biletului (cei de la business class au prioritate). Asa ca randul lui e abia luni pt ca are clasa economic. Nici nu si-a dat seama ca aia nu aveau de unde sa aiba numarul lui de mobil :)))))) s-a facut verde la fatza.... dupa aia i-am zis ca e 1 aprilie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

eu l-am anuntat la telefon pe barbatu-meu, care e plecat de marti de acasa, ca il astept cu tot felul de bunatati. Si n-am facut nimic nimic nimic

_
Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

De dimineata al meu s-a trezit frumos la 5.30, s-a imbracat pe intuneric ca deh sa nu aprinda lumina sa ma deranjeze pe mine care dormeam pana la 8 (!!), a umblat in varful picioarelor si cand sa iasa pe usa zic io dina pat somnoroasa: "vezi ca mi-a cazut mobilul pe langa pat, scoate-mi-l si mie" (alarma la 8 sa ma trezesc)...Se intoarce el frumos, cauta incetisor o lanterna, din nou ca sa nu ma deranjeze pe mine cu lumina de la bec...cauta el ce cauta si apoi se uita pe noptiera (nu s-a uitat de la inceput ca il vedea) si foarte calm zice "nu a cazut, ti s-a parut, e pe noptiera"

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Noi nu "sarbatorim" 1 aprilie, imi permit sa va dau doua idei venite de la un ingeras ( )de copil, fii-mea:

Una de sa-ti cada parul:
Acum cateva zile am auzit-o de ceva genul "crema de epilat in sampon", in tub legat cu funda rosie si oferit cu toate dragostea pentru rivala ei de la scoala (Julie).

Una de-a dreptul nevinovata :
Tot pentru Julie, colega care ii tot fura iubitii, s-a gandit s-o invite cu toata sinceritatea la petrecerea de ziua ei. Organizam ceva intr-un loc in care copiii trebuie sa aiba musai 1,40 m. Julie n-are decat 1,20...
"Iti dai seama, mami, ce si-ar mai roade unghiile 3 ore, uitandu-se la noi cand ne distram ?



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

quote:
Originally posted by Claudya

Cine are curaj sa-i puna sotului ulei in loc de sampon,in sticlutza cu pricina?...asta daca stii ca se spala pe cap maine



Al meu var...de fiecare data dupa ce se spala pe cap...isi da cu ulei de masline.... asa ca poate ...dupa chiar iti multumeste!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

quote:
Originally posted by tuculica

Eu am doi frati gemeni, fac tot felul de prostii si timpenii zi de zinu numai de 1 aprilie, de ex. anul trecut au facut una buna: Valentin unul din gemeni avea parul lung, viorel asemenea tot lung. Vorbesc ei inainte si se duce Valentin la tuns si ii spune frizeritei "sa ma tundeti bine ca mie i-mi creste f. repede parul, va rog frumos". Il tunde, dupa 10 min. vine Viorel fratele geaman si-i spune frizeritei" v-am spus doamna sa ma tundeti bine, uite ce repede mi-a crescut parul". A ramas aia muta.

tuc





Emma

Mergi la inceput