1 APRILIE

1 APRILIE | Autor: Nane

Link direct la acest mesaj

Ce idei de pacaleli aveti pt sefi, colegi si/sau parteneri de viata?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kkk spune:

Salut chiar ma uitam in mod special dupa un astfel de subiect.Daca nu vroiam sa-l propun eu.Deocamdata nu m-am gandit la nimic dar tare mi-ar place sa-i fac o farsa cu tenta erotica sotului meu!Bineanteles ca nu or sa scape prietenii,colegii si sefii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Am o idee daca partenerul de viata, sot/prieten/ nu isi doreste un copil,ii aratati un test de sarcina trucat, sa iasa pozitiv




"Experienta este cel mai dur profesor: intai iti da testul si abia apoi iti preda lectia"
Lidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

YO habar nu am ce farse sa fac!!!Ma mai gandesc pana maine sau poate imi dati voi niste idei.

Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

Anul trecut i-am facut sefului o cafea STRONG - adica juma de ceasca de sare si restul cafea, amestecat bine si servit. Nu va pot spune ce fatza a facut cand a tras prima dusca...

Vecinei i-am lipit pe usa tot felul de anunturi gen "vand combina frigorifica, vand aia vand ailalta" si pe deasupra i-am lipit de tocurile usii nishte folii de plastic gen din alea cu "do not cross" ca sa se impiedica cand iese pe usa. Hihihihi!

A! Si prietenului... l-am pus sa plece de la servici sa se intalneasca cu mine si cand a ajuns la locul intalnirii eu nu eram... gluma cam proasta de altfel, pt ca dupa aceea a cam avut probleme, dar la momentul respectiv mi se parea taaaarrreeee inteligenta.

Cam asta ar fi de la mine... Astept idei, ca deh, maine e 1 si nu am nici un pic de imaginatie... of!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

PS. kkk cum adica farsa cu tenta erotica? fi mai explicita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kkk spune:

Stiu eu asa o chestie constructiva sa duca la ceva bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Aveam o buna prietena in Ro si sotul ei se ocupa cu pasiune de tot felul de nazbitii de 1 aprilie… Odata venea ea din tura de dupamasa si da sa deschida usa de la apartament (stateau la parter si usa era undeva sub scara) si de-data aude un BUHUHU ingrozitor.. era sa faca pe ea de groaza. Sotul ei montase o boxa pe scara (inginer, de!!) si scotea tot felul de suntete thriller-esti din casa, la un microfon… In alt an, se scoala colega mea dis de dimineata sa se duca la servici, deschide usa la camera cu ochii cirpiti de somn, si pac!!! i se sparge in cap o punga plina cu apa, care era “montata” strategic pe usa… In alt an, tot asa, se scoala sa mearga la servici, ia o bluza sa se imbrace cu ea, baga o mina – mineca era cusuta la umar. Descoase, baga mina, baga cealalta mina – mineca era cusuta la capat… Descoase, injura, da sa se incalte, in fiecare papuc era cite un ou crud. Plin de idei sotzul ei!! Ea astepta cu groaza ziua de 1 aprilie in fiecare an…. Acuma cica s-a mai potolit :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nane spune:

hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

m-am terminat de ras, Catrinel!!! Haideti, fetelor, chiar n-aveti idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

astea da idei catrinel!
hahahahahahahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaahhahahaha
marfa!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

eu ma gandeam sa-i pun sotului meu niste usturoi in sandwisul pt servici, ca atunci cand ia o gura sa miroasa tot biroul. sau sa-i manjesc mobilul dimineata ca eu plec prima la serviciu si el se trezeste cand plec eu.

Mergi la inceput