Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Deeaaa mergem maine la targ?????Te-am cautat pe messenger dar nu erai.....Unde esti???Ce face BB???????

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna dimineata! Mama fetelor mi-o luati inainte? Si la mine e programat un bebe dar asta dupa ce ma marit si oricum eu vreau sa-l surprind pe bebele meu mare . Mie mi-ar fi fost fricuta sa-l fac inainte de nunta, dar daca s-ar fi intamplat ar fi fost super, sau cine stie mai e timp....pana in august Oricum sincere felicitari si cum se ureaza: NASTERE USOARA dar asta dupa O NUNTA CA-N POVESTI. Cu siguranta ca ne vom muta la clubul scutecelor. Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Deea, felicitari pentru bebe, faci bine ca grabesti nunta pentru ca e pacat de rochita.... Irina, sper ca intre timp ai aflat daca este sau nu este, sa ne spui si noua. Oricum v-am simtit atat de fericite ca nu pot decat sa ma bucur pentru voi. Baietii vostri ce au spus, cum au reactionat? Povestiti-ne si noua. Pupici.
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Dianiana, in legatura cu invitatiile, eu le-am facut singura pe ale mele si au iesit foarte dragute, sunt cu adevarat deosebite. Bineinteles, nu iti spun ca neaparat sa faci si tu la fel, dar pur si simplu voiam sa iti spun ca exista si posibilitatea asta. Nu mi-au trebuit decat cateva materiale deosebite si o imprimanta color. Mai vorbim.
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Deea,multa sanatate bebe-ului.Doamne ce mult imi doresc si eu unul!Sunt innebunita dupa ei,dar mi-e frica.Mi-e frica de nastere,mi-e frica sa nu cumva sa se nasca cu anumite handicapuri,mai ales ca fumez.Dupa nunta vreau sa ma las si de tigari si de pastile.De abia astept sa vina bebe-ul meu pe lume.pupici la toate miresicile si CASA DE PIATRA, si pentru mamici sa aibe bebelusi sanatosi si frumosi.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Vaaaai, dragele de voi, asteptati bebei, ce m-am emotionat cand am citit!!! parca ar fi ai nostri, ai tuturor!!

bun venit si noilor miresici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetelor, bineinteles ca toti bebicii care se vor naste vor fi ai nostri cu totii, doar am fost martore inca din momentul in care mamicile lor au aflat ca sunt . Intotdeauna ma bucur enorm cand aflu despre cineva ca asteapta bebic. La mine la serviciu sunt 3 fete care doar ce au intrat in concediu de maternitate, 4 fete doar ce au aflat ca sunt insarcinate si inca vreo cateva se straduiesc sa ramana (suntem 100 de fete in total asa ca nu e de mirare) Mult noroc si mai ales sanatate. Pupici

http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Multi pupici si sincere felicitari viitoarelor mamici, si multa, multa sanatate!

Si eu ma gindesc din ce in ce mai mult la acest subiect, ca pe domnu` nu il iau in calcul - el e topit dupa copii. Dar si eu am aceleasi sentimente contradictorii - de teama, de emotie,etc.

Ca sa nu mai vorbesc de bunica lui, cu care locuim si care cind a vazut rochia de mireasa primul lucru pe care mi l-a urat a fost sa ma stringa rochia la nunta

Dar intai de toate eu am inceput sa am mari emotii in ceea ce priveste nunta, asa ca de restul vorbim dupa nunta!

Va pupicesc!
Apropo de pregatiri, tot in stand by suntem, din lipsa de timp!

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Bravo, fetelor...!!!
Ce iutzi is unele dintre noi! Si io care de vreo 2-3 ani tot spun ca fac pana-n 30 de ani...si mult nu mai am (pana la varsta aia).
In fine, voiam doar sa va spun cat de incantata sunt pe motiv ca mi-am dat comanda de invitatii si maine ma duc sa le iau. Ce m-a surprins insa a fost faptu' ca deja se salta preturile...ca deh...s-apropie sezonu'. Ca sa va lamuresc: prima data cand am fost in oras ca sa vaz oferta de invitatii, cocarde si rochii (asta se-ntampla in prima saptamana din februarie), erau preturi de-a dreptul rezonabile...acuma, dupa nici o luna macar , deja sunt altele! De la 26.000 invitatia, acu' e 28.000...la una nu se vede, dar la 50 se simte deja! Cocardele de 3.000 pe care le vreau io, acu' sunt 5.000! Si cand ma gandesc ca le voiam pe toate acum (ca mai am 5 luni pan' la nunta) doar ca sa ma linistesc....Da' o sa le iau de frica, deh...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/olguttza/my_photos


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari viitoarelor mamici.
Eu n-am vesti asa marete, dar oricum...am reusit sa ne gasim nasi, in principiu. Atat.

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput