Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_2507 spune:

fetelor,am fost la doctor si...nu sunt insarcinata,mi-as fi dorit atat de mult dar,,,oricum o sa fiu atenta pana la nunta si apoi,,,ne punem pe treaba.Trebui sa fac bebeul meu dorit!in rest,ce sa va mai spun:am gasit o rochie de mireasa foarte draguta de la Christian Philippe,am cumparat verighetele...cu pantofii cred ca o sa fie mai greu,nu am vazut nimic dragut pana acum.Poate ma poate ajuta una dintre miresici:au o sa a in jur de 120 invitati,si habar nu am cata bautura sa cumpar,"softul" intra in meniu,dar bauturile tari....va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_2507 spune:

ufff,am uitat sa va mai intreb ceva:a facut cineva nunta la Mc Moni`s?cum a iesit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

felicitari viitoare mamici!!!!
azi maine parasiti aceste subiecte!!!
multa sanatate si o nunta cat mai frumoasa

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

mai fetelor, ma bucur sincer pt voi! dar m-a uimit doar faptul ca desi sunteti de o varsta cu mine sunteti mult mai mature tinand cont ca sunteti in stare sa aveti si un copil de pe acum. Va stimez si va apreciez gestul!! Va pupic si va imbratisez cu mult drag!
irina, merg eu la mc monis in seara asta la un eveniment, o sa iti spun ce parere mi-au facut serviciile lor, mancarea etc. irina, imi pare rau ca a fost alarma falsa. Nu fi tristuta ca Doamne-Doamne ti-a dat minunata sansa ca tu si sotul tau sa faceti multe exercitii in asa fel incat sa aveti un minunat bebit!
olgutza pupic la fata stresata!!!!

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Felicitari Deea pentru ! Sa ai grija de voi, si sa nu te stresezi prea tare cu nunta! Oricum mai ai putin, o sa fii cea mai frumoasa miresica -. Si la 3 luni nici nu se vede. Insa s-ar putea sa-ti fie f.f.f. somn. Vezi sa nu adormi cand o citi preotul slujba-- glumesc, bineinteles, sper sa nu te superi pe mine. tie si lui
Irina, nu fii dezamagita, bucuria va fi mult mai mare cand vei fi cu adevarat si vei uita de acest moment.
Pupici la miresici. .

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Fetelor ce de miresici viitoare mamici avem aici.
FELICITARI pt toate viitorele mamaici. Si eu vreu un bebe dar mai tarziu ... si nici un caz sa fiu miresica cu burtica.Oricum cand va fi sa fie va fi binevenit.
Pupici pt toate miresicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Felicitari la mamicutze !!!


Si eu ma gandeam sa raman insarcinata in luna de miere , dar ma gandesc cu parere de rau ca deocamdata nu am casa (stau cu parintii), asa ca aman mometul
Iubitul meu nu prea e de acord cu ideea, dar mai asteapta si el ca n-are incotro...


toma_lly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Mai fetelor...s-a schimbat cumva denumirea subiectului din "Miresele anului 2005" in "Mamicile anului 2005"? Eu cand am citit mesajele voastre am crezut ca am intrat din greseala la alt subiect...
Lasand gluma la o parte...felicitari tuturor si sa aveti niste copilashi sanatosi si frumosi
Eu inca nu sunt pregatita sa devin mamica...poate peste cativa ani.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Felicitari mamici-miresici...ma bucur mult pentru voi si abia astept sa ma nunar si eu printre voi. Va pup pe toate[gravi.
AngeliquedeS nu ne aratisi noua invitatiile..poate ne vin idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:


Buna fetele,
Sunteti niste dragute toate; felicitari noilor miresici si noilor mamici; astept cu nerabdare sa ne intalnim si sa ne vedem; stiti, ma simt asa bine intre voi, e foarte bun forumul asta pentru ca simt ca am cu cine sa impart aceleasi probleme. Cand te implici in organizarea unei nunti parca numai tu stii prin ce treci, am senzatia ca cei din jur iau totul foarte usor...nu isi dau seama ce stres e si cum trebuie sa iti calculezi bugetul si fiecare pas...
Cum zicea si olguttza, am vazut si eu ca sunt niste preturi in oras!!! uite de exemplu la coronitele de stasuri am vazut si cu 600 si cu 800 si cu 1500 aceleasi. sunt culmea stia! zau!

- ce ma bucur ca avem nunta in aceeasi zi, hai sa vorbim!
pentru angeliquedes - m-am gandit si eu sa imi fac si printez invitatiile singura mai ales ca sunt o persoana foarte indemanatica si creativa (sunt zodia rac, se explica) si uitandu-ma pe site-urile straine am vazut ca nu e greu sa faci invitatiile cu cateva coli de diferite culori si cu fundite. problema e daca merita pt ca o coala mai misto e 10.000 la Diverta. o sa ma mai gandesc! in plus nu prea am timp...

hai ca fug acum, dar astept raspunsuri, va pup



dianiana

Mergi la inceput