Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna ziua la toate viitoare miresici! si BINE AI VENIT DIANIANA!!! Ne bucuram sa fii printre noi! Ai spus ca vrei invitatii frumoase si ieftine. Ei bine noi acum suntem la capitolul invitatii si nu stiu ce sa-ti zic, dar in oras din ce am vazut eu sunt aceleasi in magazine. Despre preturi ce pot sa-ti zic: in pasajul Lipscani sunt aceleasi invitatii ca la Picasso-langa PROTV- numai ca sunt mai ieftine. Eu zic sa mergi in pasajul Lipscani si sa vezi invitatiile. Oricum fetelor care dintre voi gaseste un magazin cu invitatii diferite decat la Picasso-unde sunt si cele mai reusite- sa ne spuna si noua. Pupici multi pentru miresici!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Si eu imi doresc mult un bebe, dar am hotarat ca voi intrerupe anticonceptionalele dupa nunta. Desi luna asta le-am intrerupt pt ca am avut o problema si chiar ma gandeam sa nu le mai iau. Pe de alta parte, simt ca mai am niste lucruri de pus la punct(profesionale) si nu ar fi acum momentul. irina ma bucur pentru tine din tot sufletul!!!Sper ca lucrurile sa iasa asa cum iti doresti tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

fetele..am si eu o veste...sunt insarcinata!!! deci, irina..ne vedem pe forum la mamici? eu ar fi trebuit sa am nunta pe 25 septembrie, dupa cum stiti, dar cred ca o vom muta in mai, daca gasim loc..sper ca vom gasi, fiindca as vrea totusi sa am rochia mult visata..si nici sa fiu si sa nu ma pot misca..pe 25 septembrie as avea aproape 8 luni!!! va dati seama?
peste o ora ma duc sa-mi fac primul echograf! am super emotii...
va tin la curent..poate maine veti putea vedea deja poza 'mazaricii" mele

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Deeapui:Multe felicitari ptr sarcina!
Se pare ca suntem multe miresici care dupa nunta vrem sa facem bebelusi.Noi avem de gand sa l proiectam in luna de miere!!!!Se pare ca dupa ce vom incheia la subiectele despre nunti vom trece la viitoare mamici.Oau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Fetelor, ma scuzati ca va intreb, dar nu sunteti cam tinere pt copii?
Poate sunt eu mai dusa cu pluta, dar mie mi se pare ca sunt prea mica si pt maritis, dar pt copil...
Sunt impresionata!
Eu va doresc multa sanantate voua si puiutilor vostri, sa fiti fericite!

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Mie una nu mi se pare ca sunt prea tanara ptr copil.Eu cred ca cel mai important este sa te simti pregatita si sa ti doresti asta din tot sufletul.Si cred ca fiecare femeie simte singura cand vrea cu adevarat,asta nu inseamna ca toate gandim la fel.Fiecare la momentul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estera spune:

Fetelor... ce reactie ciudata am avut cand am vazut ca sunteti insarcinate deja inainte de nunta.. aceasta reactie m-a surprins si pe mine: un pic de teama, un pic de emotie(..ei bine..un pic mai mult), un pic de invidie(dar in sensul bun-daca exista). Eu imi doresc enorm de mult sa am copii(doua fetite). Ma bucur mult pentru voi. Va felicit!

Estera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Sa va traiasca bebeii si sa jucam cu toatele la botez :))
Flafi, eu cred ca fiecare femeie are ceasul ei biologic. cand vei fi pregatita sa devii mama,vei gandi altfel, vei simti altfel. Pana atunci hai sa ne bucuram de viata noastra asa cum este!

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

deeapui, felicitari pentru .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduta78 spune:

As vrea sa le felicit pe toate viitoarele mirese si sa le doresc o nunta superba.
Tot o viitoare mireasa in iunie pe 25

Andu se marita cu cel mai bun.

Mergi la inceput