O poveste traita cu adevarat care incepe asa.....

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiachirila spune:

Cristina, sa-ti traiasca fata, si sa dea Dumnezeu ca problemele voastre sa se fi terminat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Sunteti puternici si aveti o fata lupatatoare ,sa va dea Dumnezeu sanatate si fericire!

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Multumim pentru povestea voastra..
ai scris-o am vazut in noaptea de Craciun..
nu am cuvinte..
muulta multa sanatate voua si puitzului vostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

M-a impresionat foarte tare povestea voastra... Dar totul e bine cand se termina cu bine!
Sa va dea Dumnezeu sanatate!



Elena

Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Va multumesc pentru urari si cu toate ca problemele de sanatate ale Mariucai nu s-au terminat noi luptam in continuare. Ne bucuram ca aici pe Despre Copii sunteti voi care ne ajutati cu un gand bun ,cu o urare ,cu o fapta .Pentru noi inseamna enorm de mult.
Pentru voi de la noi

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea
nasterii
Poze pentru voi http://community.webshots.com/user/crig72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Sunteti niste parinti extraordinari! Jos palaria in fata voastra! Ma simt nespus de emotionata.. Am lacrimi in ochi, saraca fetita asa de micuta si asa de incercata de viata deja
Mult noroc si fie ca Mariuca sa nu mai aiba nevoie de interventiile doctorilor.. Bafta multa si pupici pentru iubita mica

Carmen

PS Ziceati ceva de transplanturi de inima? Cumnata mea lucreaza intr-un spital care este specializat in asa ceva, in Florida.. Dar poate nu am inteles eu bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Povestea Mariutei se afla pe prima pagina la www.desprecopii.com

ii uram sanatate si viata lunga si fericita!





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Problemele Mariucai se vor termina intr-o zi si voi, parinti curajosi, va ve-ti pute abucura linistiti de clipele minunate petrecute alaturi de ea.
A trecut prin multe de cind s-a nascut dar,poate,viata va fi mai blinda cu ea mai tirziu.
Multa sanatate si tot binele din lume, va transmite o necunoscuta pe care povestea voastra a impresionat-o mult.
Cind citesc astfel de povesti imi aduc aminte sa multumesc mai des lui Dumnezeu pentru minunea mea mica...


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Am citit cu mare atentie povestea voastra , povestea fetitei voastre Maria-Teodora , care m-a impresionat f mult , si nu pot spune decat ca sunteti niste parinti FORMIDABILI , cu o inima de AUR , meritati tot respectul acestui site ! Cata indarjire , cat nesat si cata lupta inversunata , prin cate ati trecut , dragostea a facut totul ca sa invingeti ... ! BRAVO tuturor medicilor si oamenilor care merita acest nume de "om" adevarat , care au avut o inima-n piept si care v-au ajutat fara doar si poate , fara sa dea-napoi din drumul atat de greu voua ! Doresc din suflet ca fetita voastra sa creasca mare si sanatoasa si sa fie vindecata , sa nu mai aibe nici un fel de probleme de acest gen , fie ca D-zeu sa o ocroteasca mereu si sa-i conduca pasii cei mici spre pasi mari , sa-ntalneasca-n viata ei numai oameni buni ca proprii ei parinti , plini de dragoste si de afectiune care nu dau inapoi , ci care fac totul din dragoste ptr copilul lor , din nefericire nu toti copii au acest noroc , sa aibe asa parinti ca si voi ! Am si eu un baietel de 5ani si jum , e soarele si lumina ochilor mei si a lui tati !
In sfarsit , va doresc toate cele bune , multa sanatate si fericire si va sarut cu mult drag , BRAVO BRAVO BRAVO ptr tot CURAJUL vostru de care ati dat dovada !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

va multumim din inima!!M-ati emotionat si mi-ati facut o mare surpriza.

Violeta,Aileene multumesc pentu aceste cuvinte minunate!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea
nasterii
Poze pentru voi http://community.webshots.com/user/crig72

Mergi la inceput