O poveste traita cu adevarat care incepe asa.....

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Ne bucuram pentru toate urarile facute Mariucai!Multa sanatate copilasilor vostri!Si voua dragi parinti!
Da Felis este vorba de acelasi doctor.Este un om extraordinar si cu multa rabdare.
Blue Angel am retrait acele clipe cu lacrimi desigur.Trebuie sa recunosc faptul ca sunt o fire sensibila mai ales cand este vorba de copii.Consider ca se face atat de putin pentru ei in tara asta...........Este o parere personala .

Cristina siMariuca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea
nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Cristina curajoasa mamica, sa-ti traiasca scumpa de Mariuca si fie ca Doamne Doamne sa nu-i mai dea si alte incercari, caci a trecut deja prin multe.
Inca plang desi au trecut cateva minute bune dupa ce am citit povestea traita de voi.

Liliana si Adeluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vichi spune:

Dumnezeu sa va dea sanatate si sa va binecuvanteze viata numai cu bucurii!

Violeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

...Si eu am plans....
Sa va dea D-zeu sanatate, noroc si putere sa aveti grija de familia voastra!
Noi suntem sufleteste alaturi de voi !!!!!!!!

Vic si Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Povestea voastra este..... n-am cuvinte! As putea spune impresionanta, dar nu-i de-ajuns; miscatoare, dar tot nu-i de-ajuns
Nu stiu cum sa ma exprim, dar tot ce ati facut voi a fost la limita suportabilului.
Dumnezeu ii da femeii un morman de instincte materne, iar ti-e ti-a fost dat si muuult curaj, putere, ca sa rezisti acestei intamplari.
Fie ca tot ce ne spui sa fie doar amintiri, iar aceste amintiri sa se opreasca aici, iar voi sa traiti viata in liniste, bucurie si lumina sufleteasca!

Maria-Teodora sa va lumineze sufletul ca sa puteti inainta alaturi de ea pe acest drum - viata!

Sa va dea Dumnezeu sanatate si curaj!


Racushoarele Cristina& Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiestmom spune:

Cristina, iti scriu cu lacrimi in ochi... Este incredibil prin cite ati trecut si ma gindesc cu groaza ce trebuie sa fi fost in inima ta, cit de greu ti-a fost. Iti doresc din tot sufletul ca Dumnezeu sa fie in continuare alaturi de voi si sa va ajute... Nu mai am cuvinte... Te admir si va admir pe toti trei pentru puterea si curajul vostru. Cu asemenea parinti, este normal ca si Mariuca sa fie o luptatoare. Si sint convinsa ca va invinge.
Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa aveti parte numai de lucruri frumoase si bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Povestea Mariucai m-a impresionat atat de mult, am plans si plang in continuare. Ati fost cu totii puternici siati reusit sa treceti peste momentele grele. Va urez s aaveti forta sa infruntati viitorul care sper sa fie cat maibalnd si plin de surprize placute. Sanatate multa Mariuca, fetita scumpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Cristina, nu-ti pierde niciodata increderea in Dumnezeu si roaga-te Lui in fiecare zi pentru fetita ta.
Sunt alaturi de tine si de fetita ta cu sufletul.
Si cu fapta, daca vreodata voi avea privilegiul sa-i fiu de ajutor Mariei!
Te rog doar sa-mi spui cu ce va pot fi de folos!

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:




Sunteti intr-adevar niste parinti de admirat!!!
E o poveste emotionanta...cui nu i-ar da lacrimile?

Noi va dorim multa sanatate si curaj!
See you at "Mamici de Constanta"

Geani cu Daria (28 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinag spune:

Ai o fetitza absolut suberba!
Sa dea Dumnezeu ca de aici inainte sa nu mai avetzi nici un fel de probleme de sanatate!



Corina si bb Ilinca 01.03.2003

Ilinca mea


Mergi la inceput