Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 12
pnt_loredana
pnt_loredana

653 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui pnt_loredana Adauga semn de carte la raspuns Trimite pnt_loredana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ceea ce a realizat marea familie DC este uluitor! Nu poate fi exprimata in cuvinte recunostinta si admiratia!
Bravo! Prin fotografii am intrat in acea atmosfera de vis si de daruire totala!
Felicitari!

lory

http://community.webshots.com/user/pnt_loredana
Mergi la inceput
Anamaria-Livia
Anamaria-Livia

278 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anamaria-Livia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am fost si noi... Imi e tare ciuda ca am ajuns asa de tārziu si ca am plecat atāt de repede. Am pierdut momente interesante.
Dar ne-am simtit bine de tot, ca acasa!
Va multumim ca ne-ati dat ocazia sa ne intālnim si sa ne vedem "in carne si oase"!

Anamaria si Andrei (28.04.2002)
Mergi la inceput
Alyssa
Alyssa

1320 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alyssa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Jos palaria pentru asa oameni minunati!!!!

Sint mindra ca sint membru DC, o spun cu toata inima, va simt ca o familie si va iubesc pe toti!!!

Alice
Mergi la inceput
melina34
melina34

1048 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj ICQ luimelina34 Adauga semn de carte la raspuns Trimite melina34 un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu felicit organizatorii si participantzii, data viitoare o voi lua si pe fetitza mea; am observat ca nu doar parintii s-au simtit bine, copiii erau pur si simplu atomici, efervescenti!
draga Mada, te-am vazut si pe tine la Observator, degeaba ai incercat sa fugi din fata camerei de luat vederi;
sanatate multa lui Paul si bafta!

M.
Mergi la inceput

anangel_lexi

9614 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anangel_lexi Adauga semn de carte la raspuns Trimite anangel_lexi un Mesaj Privat  Reply with Quote
In primul rand vreau sa spun ca incep sa cred in minuni!!!! Suma de care Paul are nevoie la sfarsitul lunii, aproape ca s-a strans!!! Mai sunt in jur de 2500 Euro de strans daca nu ma insel... Doamne, nu pot exprima in cuvinte cat de mult ma bucur!

In al doilea rand am avut un adevarat GHINION, pentru ca cu vreo ora inainte de intalnire am primit un telefon care ne-a dat toate planurile peste cap! Atat de rau imi pare ca n-am ajuns nici acum sa va cunosc pe voi, cei cu care stau de vorba zi de zi!
Ma bucur sa aflu ca v-ati simtit atat de bine, ca a fost asa de frumos! Nu-mi ramane decat sa astept rabdatoare urmatoarea intalnire!

I wish I were an angel...
Mergi la inceput
vick
vick

154 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite vick un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost extraordinar ! Multumim DC ca existi !
Cuvintele nu pot descrie nici pe jumatate din atmosfera de acolo. Imi pare tare rau ca am ajuns destul de tarziu (cand se faceau pozele de grup).
Sunteti minunate si in realitate fetelor si aveti copii tare dragalasi !
Sa va dea Dumnezeu sanatate si numai bucurii !

Cu drag,
Vicky si Nick
Mergi la inceput
ralualexandrei
ralualexandrei

3661 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralualexandrei  Trimite mesaj yahoo luiralualexandrei Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralualexandrei un Mesaj Privat  Reply with Quote
Regret enorm ca nu am putut fi prezenti la intalnire cu toate ca ne-am dorit din tot sufletul,insa asta a fost,va multumesc pt descrierile voastre si pt poze,in felul acesta am trait si eu un pic din intalnire.Va felicit pe toti pt ca ati facut asa un lucru frumos.Dragostea nu prisoseste niciodata.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2
Mergi la inceput
Salmida
Salmida

1018 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSalmida Adauga semn de carte la raspuns Trimite Salmida un Mesaj Privat  Reply with Quote
pt. tot ceea ce faceti si pt. ceea ce sunteti!

Am väzut emisiunea, pozele si cum emotiile nu au cuvinte ...

o pt. fiecare!

Mergi la inceput

Adela

3021 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Adela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari!

Adela-

Sarbatori Fericite

Mergi la inceput

mihaela_s

11195 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mihaela_s  Trimite mesaj yahoo luimihaela_s Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaela_s un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am vazut pozele, am vazut si stirile de la ora 19, asa ca incet incet incep si eu sa va cunosc...cine stie cand voi ajunge sa va stiu si live...
Asa ca am fost cu sufletul si cu gandul alaturi de voi, pentru ca sunteti niste oameni minunati si sunt mandra ca fac parte chiar daca virtual din grupul vostru!

si . Iar lui Paul sa-i aduca Mosul cadoul visat!

Mihaela, Diana(22 nov 1996) siSilvia(10 sept 2003)
poze1 ; poze2 ; poze3
proaspete cu Silvia
bebelusi august-septembrie 2003
Mergi la inceput
Pag. din 12 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com