Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Impresii de la intalnirea DC din 5 Dec - WTC

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 12
dede
dede

992 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Mergi la inceput

valentinag

6964 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivalentinag Adauga semn de carte la raspuns Trimite valentinag un Mesaj Privat  Reply with Quote
Din pacate abia pe la 7 aseara am ajuns in Bucuresti,sa nu-mi spuneti ca ati stat mai mult de ora aia ca ma oftic si mai rau.Oricum v-am vaz't la stiri,suntem CINEVA,noi
data aviatoare,sper din tot sufletul sa va vaz,live
mirela,florin!

Sarbatori fericite!
Valentina

Mergi la inceput
dyana
dyana

1428 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dyana Adauga semn de carte la raspuns Trimite dyana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dragii mei, va felicit.
Paul, iti doresc numai bine ! sanatate multa si o viatza cat mai lunga si frumoasa, alaturi de mama si intreaga ta familie.
Dumnezeu sa va ajute !
Sunteti niste oameni deosebiti !
Diana
Mergi la inceput
Leah
Leah

736 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Leah  Trimite mesaj yahoo luiLeah Adauga semn de carte la raspuns Trimite Leah un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost nemaipomenit aseara. Am vazut in sfarsit cine se ascunde in spatele unui nick si am fost placut impresionata de cei mai multi dintre voi. Cum spunea Anda, si eu ma asteptam ca unii/unele sa fie mai in varsta, dar toti eram tineri si plini de viata. As fi vrut sa stau de vorba mai mult cu unii si cu altii dar sunt un pic mai timida si mai mult m-am invartit pe acolo. Ma bucur ca v-am cunoscut pe toti, ca fac parte din aceasta comunitate minunata si sper sa ne mai revedem curand.
Mergi la inceput
Lorelai182003
Lorelai182003

668 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Lorelai182003 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lorelai182003 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am vazut pozele! Foarte frumos dragilor!
Marius, eu am crezut ca esti din Bucuresti! Ce mult ai calatorit! Felicitari! Si felicitari tuturor care au venit la intalnire si celor care au fost langa noi cu sufletul!

Adrian,Alinasi sotul Adi
Poznele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17457" target="_blank">Nasterea Ingerasului
Mergi la inceput
bia
bia

776 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibia Adauga semn de carte la raspuns Trimite bia un Mesaj Privat  Reply with Quote
A fost o intalnire minunata,ne-am simtit extraordinar!Surpriza pentru mine a fost prezenta lui Florin si a Mirelei,nu stiam ca vor fi cu noi,m-am bucurat sa-i cunosc acum...iar ceea ce a fost cu adevarat o minune a fost cadoul pentru Paul,felicitari tuturor celor care au facut posibil ca toate acestea sa se intample!

dori
Mergi la inceput

cl

5225 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite cl un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bravo! Am vazut pozele, sunteti superbi! Regretam, insa, ca n-am ajuns si noi.
,

Claudia
Mergi la inceput
mmag
mmag

558 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mmag un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tata lu Toma

As vrea sa le spun ceva celor care nu au participat,fizic, la intalnirea dea ieri.
Dragilor, ATI FOST SI VOI ACOLO !!!
Marius, cu sensibilitatea-i caracteristica, este cel care ne-a aminitit asaeara, tuturor, ca intreaga mare familie DESPRECOPII este prezenta.
Va multumesc tuturor pentru o dupa-amiaza minunata.

vlad - acum un nick cu barba, cu ochelari si cu ... tricou

Am citit cu lacrimi in ochi toate postarile voastre.
Ieri, 5 decembrie, a fost aniversarea Andreei - 12 ani; si-a dorit de mult timp sa-si serbeze ziua impreuna cu colegii de clasa.

Dar DA, am fost si eu cu sufletul si gandul alaturi de voi! Si cred cu toata puterea ca, mai mult decat toate eforturile medicilor, atingerea miraculoasa a dragostei noastre, a tuturor, va face posibila recuperarea lui Paul.

Multumesc celor care au pus poze si am putut astfel sa vad si imagini de la intalnirea

tuturor celor care au facut posibila comunicarea intre atat de multe persoane, la distante atat de mari, astfel incat sa fie posibila o asemenea mobilizare.

Magda
Mergi la inceput
ticka
ticka

1671 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ticka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bravo -! n-am cuvinte....

www.balantzedc.go.ro" target="_blank">Balantze DC!
Mergi la inceput
AdaByron
AdaByron

212 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AdaByron un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc celor care au descris intalnirea si celor care au pus poze.

Felicitari adminilor si tuturor celor care fac posibila existenta acestei comunitati.

Ada

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind,it doesn't matter."
Mergi la inceput
Pag. din 12 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com