Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Doua prietene bune, ambele tulcence:
Casiean Magda, a terminat ASE in 1990, cred, apoi s-a maritat si a plecat undeva in Ardeal, parca la Oradea. Lucra la o banca.
Ionita Bizovi Simona Marilena, 40 de ani, are o sora Alina, un fiu Andrei, a locuit multi ani la Constanta, a lucrat la Petrom (sau la un asemanatoare), apoi i-am pierdut urma, am auzit ca a plecat in Canada sau in N. Zeelanda. Poate ma ajutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Mai super subiect! Bravo!
Caut si eu, normal... o prietena din frageda copilarie (5-6-7 ani) o chema Iulia si statea in Drumul Taberei Bl Z 10 si avea un frate mai mic.. pe mine ma cheama Andreea si stau si acum in P !3.. Altceva nu stiu de ea decat ca se mutasera si am facut schimb de poze promitandu-ne ca nu ne vom uita niciodata... Era blonda cu parul lins...

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Si ceva trist.. Mai caut o bunica disparuta de acasa in 2001 la 75 de ani, aproape mereu amnezica... (Bucuresti) O cheama Elena-Ecaterina Vasilescu si n-am putut da de urma ei niciunde.. daca stie cineva site-uri/biserici de ajutor o/il rog sa-mi spuna.... multumesc .

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Chiar toata lumea cauta? Dar de gasit, nu gaseste nimeni???(Chiar si subiectul...abia de l-am regasit)
Eu o sa imi incerc norocul si la fetele din Austria. Poate e cineva din Gratz

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Caut si eu daca tot e de cautat

Promotia 1994 Colegiul George Cosbuc din Cluj -sectia germana - pe oricine (am fost cu voi pana in clasa a8a - diriginte Franz Richter)

Promotia 1995 Colegiul Pedagogic Sibiu - sectia germana - pe oricine (diriginte Susanne Schlattner)

Va astept cu drag
Pentru colegii de la pedagogic - nu uitati de intalnirea de 10 ani din august

Cu prietenie
Cristina si bebe Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Nu mai cauta nimeni pe nimeni. Se pierde subiectul si pe urma trebuie sa cautam subiectul


Cu prietenie
Cristina si bebe Maria

"Heaven is not a place, it is a feeling"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Caut si eu o prietena ANA-MARIA PUIU , a terminat Lic. Agricol Branesti cls. I.F. in 1998 si are o sora cu un an mai mica Anca. Ultima data stiu ca se mutase in Voluntari.

Si mai caut un "tata" , de fapt tatal meu biologic , stiu ca il cheama Fechete Ludovic , e casatorit in Jud Alba si are o fata Ana - Maria cam de 22-23 ani . A fost profesor de liceu prin Deva in 1979. De fapt as vrea sa o conosc pe sora mea .


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

quote:
Originally posted by Calinescu Lucia

Caut si eu daca tot e de cautat

Promotia 1994 Colegiul George Cosbuc din Cluj -sectia germana - pe oricine (am fost cu voi pana in clasa a8a - diriginte Franz Richter)

Promotia 1995 Colegiul Pedagogic Sibiu - sectia germana - pe oricine (diriginte Susanne Schlattner)

Va astept cu drag
Pentru colegii de la pedagogic - nu uitati de intalnirea de 10 ani din august

Cu prietenie
Cristina si bebe Maria



Poate gasesti aici vreun fost coleg :
- absolventi Colegiul National "George Cosbuc":
http://www.colegi.ro/colegi/lista.php?c=5983&lista=a
- absolventi Colegiul Pedagogic "Andrei Saguna" Sibiu:
http://www.colegi.ro/colegi/lista.php?c=6591&lista=a

Eu mi-am gasit cativa fosti colegi pe acest site. Daca vezi nume cunoscute in acele liste, le poti trimite mesaje private. Bafta!


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanau spune:

Imi caut si eu un prieten din copilarie de care nu mai stiu nimic de aprox. 9 ani.
So, il cheama NEBEL AURELIAN-DENIS, are 32 ani si este din Buzau (cred ca acum e stabilit in Bucuresti). Si a terminat Colegiul "BP Hasdeu" (Buzau) in 1991 (nu ma trimiteti pe colegi.ro ca l-am cautat deja acolo).
Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Enciu Loredana CatalinaSi am auzit ca s-a mutat in IASI!Are 34 ani si e maritata.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput