Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

quote:
Originally posted by alice54

draga Mia, vad ca m-am zapacit si am scris de generatia 1970 - ma refeream la cine stie ce.......de,virsta
de fapt eu sint nascuta in 1949 si in 1970 am terminat facultatea de muzica din Timisoara. nu am incercat decit sa atrag atentia ca generatia mea nu prea apare pe forumuri si deci nu prea are de-a face cu pc-ul. poate ca este cineva care a terminat liceul Lenau timisoara prin anii 1967-8 ?

alice



Numele de Carol Iulinski iti spune ceva? Nu stiu exact in ce an a terminat ... Daca ti-a fost cumva coleg, da-mi un PM.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Caut prieten din Pitesti.
Se numeste Grigorescu Gabriel Stefan.

Mama, Voiculescu Camelia era asistent medical.
El: ff inalt, 1.85, blond saten, cu par f des.
A locuit intr-un cartier Tudor Vladimirescu.
A terminat liceul in 1993.

Tatal sau era profesor universitar, dar parintii erau separati. El era pasionat de electronica/electrotehnica. S-ar putea sa fi facut studii in acelasi domeniu in continuare, dar nu mai stiu nimic sigur.

Stie poate cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

adda: multumesc, cunosc situl nu am avut noroc


Cristina si bebe Maria

"Heaven is not a place, it is a feeling"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

quote:
Originally posted by ameluta

buna fetelor.
caut si eu pe cineva -colega mea de banca din generala.dupa bac a emigrat in Canada cu parintii ei cu tot si de vreo 4 ani nu mai stiu nimic de ea. o cheama Calota Andra si din cate imi aduc eu aminte locuia in montreal.
daca cineva de pe acolo citeste mesajul si o cunoaste, m-ar ajuta tare mult.
multumesc mult si succes celor care isi cauta prietenii de alta data!

a



Ti-am trimis un PM cu informatii. Sper sa te ajute.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

mai caut si eu doua foste colege. Stiu doar atat


ANDREEA ACALOVSCHI - este in Olanda, daca poate cineva sa ma ajute. Stiu ca Olanda e mare dar mai stii.....

BAGA TUNDE[/b] - este la [b]Budapesta.
Daca stie cineva ceva, poate imi da si mie de stire

Cu mii de multumiri

Cristina Calinescu

"Heaven is not a place, it is a feeling"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

RATIU CAROLA (numele de fata) - din Cluj
Am auzit ca vei avea bebe. Poate intri si tu pe site. Da-mi un semn de viata.


Cristina (Metes) Calinescu si bebe Maria

"Heaven is not a place, it is a feeling"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Caut colega din Generala. Se numea TITIANA PETCU (nu stiu daca s-a casatorit), am terminat Scoala Generala nr 165, Bucuresti sector 4, in 1990.
Stiu ca prin '91 s-a mutat din cartier (Berceni), si de atunci nu mai stiu nimic de ea.
Ultima informatie despre ea: intrase la Liceul Pedagogic Bucuresti in 1990.
Avea parul negru si lung...O stie cineva? Stiu ca avea un frate mai mare..nu mai stiu cum il cheama.

Daca o stie cineva, astept mesaj. Pe COLEGI, nu am "vazut-o".

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Caut si eu o fosta prietena din scoala generala nr 42. Galati. O cheama Ungureanu Mariana (nu stiu daca s-a casatorit). Mama ei era din Grecia iar tatal roman. Din cate stiu parca tatal ei a murit. Nici nu stiu daca mai este in tara sau cumva a plecat in Grecia.
Locuia undeva chiar pe langa scoala, pe Siderurgistilor.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Caut o prietena veche, Raluca Totoescu din Ploiesti, are in jur de 28 de ani, casatorita in Bucuresti(cred), parca Axani sau asa ceva. Nu am mai vazut-o de vreo 10 ani, ultima oara lucra la BRD Bucuresti (acum multi ani), nr. de telefon nu mai e valabil de mult...

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Buna,
Eu am mai incercat o data fara succes, dar cine stie...
Caut o prietena virtuala, de pe acest site. Am vorbit vreun an si ceva, dupa are nu am mai primit raspuns, si nu mai stiu nimic de ea.
Era activa din cate stiu pe forumul vechi.
O cheama Adina Musat, iar pe sotul ei Dan. Si sunt din Bucuresti. Probabil ca are in jur de 34-36 ani. Nu stiu mai mult, dar poate fetele mai vechi o stiu. Tare mult as vrea sa mai aflu ce e cu ea.
Era la aspirante la timpul acela (acum vreo 2 ani).
Apoi cunoaste cineva pe Costin Simanschi sau pe sotia lui Stefania din IAsi? E posibil sa se fi mutat in Botosani.
Va multumesc.

P.S.: Medeea76 am vorbit pe e-mail vreodata? Imi recunosti nick-ul? Am corespondat candva cu o Medeea. Daca esti persoana care cred, mi-ar place sa mai vorbim.

Mergi la inceput