Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Daiopri, nu cred ca am mai vorbit. Vezi ca mai e o Medeea pe forum...

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

Hai sa incerc si eu ca vad ca sunteti multe din capitala:o chema Lizuca Popescu,a copilarit la Cluj,e fiica scriitoruluiD.R.Popescu, a plecat in Bucuresti acum vreo 20 de ani,are parca 2 frati mai mari.Ar fii super fain sa ma ajutati!Multumesc!
Nonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Caut fost prieten din Pitesti.
Se numeste Grigorescu Gabriel Stefan.
Mama, Voiculescu Camelia era asistent medical.
El: ff inalt, 1.85, blond saten, cu par f des.
A locuit intr-un cartier Tudor Vladimirescu.
A terminat liceul in 1993.

Tatal sau era profesor universitar, dar parintii erau separati. El era pasionat de electronica/electrotehnica. S-ar putea sa fi facut studii in acelasi domeniu in continuare, dar nu mai stiu nimic sigur.

Stie poate cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Dragele mele cautatoare!!

Hop si eu cu cautatul!!!!
M-am uitat pe toate paginile si am vazut ca nu sunt cautata!!
Eu caut un baiat ,de fapt prima mea dragoste pe care nu se uita niciodata!
Ne-am despartit de multi ani !!
Locuia in Bucuresti DRUMUL TABEREI BLVD;TIMISOARA
si se numeste RADUCANU BRADUT acum cred ca are 36de ani
era un baiat super frumos inalt cu parul brunet, parintii lui aveau o fabrica de confectii care se numea ALEXANDER STYLE
am incercat peste tot pagini aurii,albe,galbene, toate culorile!!
Va rog din suflet fetele din drumul taberei!

http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonita spune:

Caut si eu o fosta prietena pe nume ROTARU BEATRICE din Harlau,Iasi.A terminat liceul economic din Iasi in 1999,are un frate Claudiu,mai multe nu stiu.Ma poate ajuta cineva?
Nicky.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Si eu caut o fosta colega din liceu Manea Andreea..am terminat Economic 1 in Bucuresti in 1999 si chair as vrea s amai stiu ceva de ea daca se poate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Micaela spune:

Salutari tuturor! O caut pe Alexandra Petrescu (pe vremea aia). A terminat "Ion Creanga" din Bucuresti in 1996. Apoi a plecat in Anglia. Si de aici nu mai stiu...
Va multumesc anticipat de m-oti putea ajuta!

Anca Micaela, mama Emei Ioana

http://community.webshots.com/user/AncaMicaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Hop si eu cu Creanga!
Promotia Emiliei Popescu (actrita), Denis Roman (cantareata), Mihaela Burda (TV), Emilia Chivu (fata lui Chivu Stoica), Denis Teodorescu (Miss Mamaia), Marius Todea (mama profesoara), Adrian Canache (super la istorie), Daniel Ivan (canta la oboi), Catalina Ababei (fata colonelului Ababei, militie sect.4), Liviu Ijacu (tatal pilot), Adrian Gheorghiu (facea caiac-canoe)...
E cineva pe DC din acel an? Imi rasfoiesc jurnalele si asa mi s-a facut dor de anii de liceu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

cait: "Si eu caut o fosta colega din liceu Manea Andreea..am terminat Economic 1 in Bucuresti in 1999 si chair as vrea s amai stiu ceva de ea daca se poate.."

am terminat acelasi liceu in '98. nu o cunosc pe manea andreea... dar mai intreb printre fostii colegi. la ce clasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

Eu am cautat mult subiectul.

Incercam sa organizam 10 ani de la absolvirea liceului.

Daca stiti pe cineva care a terminat Liceul Economic Constanta in 1997. V-as multumi mult. O sa aduc si lista cu numele colegilor s-o postez.

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput