Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

ina78,Felicitari ca ai adus subiectul in actualitate.
Si eu as fi foarte fericita daca mi-as regasi doua prietene de pe vremea liceului,
Rode Klara(nume de fata) stabilita in USA
Suciu Viorica (nume de fata)stabilita in Ungaria

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosa spune:

O caut pe colega mea de banca din generala si liceu - Cristina Moga. Am terminat MF1 in Bucuresti in 1988.
Am auzit ca ar fi fost prin Germnania intr-o vreme, dar nu mai stiu nimic de ea de vreo 13 ani.
Daca o cunoasteti dati, va rog, un PM. Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickyfilip spune:

dupa un an de zile aduc subiectul in actualitate

o caut pe MIHAELA PETREA, din ADJUD, cam 26 ani, a facut o facultate economica la universitatea ARTIFEX in BUCURESTI.
mama ei era tehniciar dentar in adjud, acum 5 ani plecase sa munceasca in ITALIA. la un moment dat si mihaela se gandea sa plece la mama ei. nu mai are frati.. am fost colege de camera in regie, camin P8 in 1998...

este cineva din adjud? ma puteti ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

buna.
si eu imi caut colegii - liceul horia hulubei, promotia 1996 (clasa 12 b).
daca stiti pe cineva...
mersic. pupici.

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

eu o caut pe adriana cojocaru din buzau, statea in cartierul dorobanti. am fost colege de generala la scoala nr. 16

daca stie cineva ceva de ea va rog mult sa imi spuneti.
multumesc

cele mai frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

Ce bun subiect!
Vad ca unele fete chiar avut noroc! Mi-l incerc si eu!
Imi caut colegele de camera din anul II de facultate.Noi am terminat in 2000.
2 din ele erau la Facultatea de litere Bucuresti:
Oana Paler din Brasov
Elena Stanciu din Ramnicu Valcea

Multumesc!


Nickidutza
The day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Pe mine nu ma cauta nimeni???.
D.K

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

quote:
Originally posted by alice54

draga Mia, vad ca m-am zapacit si am scris de generatia 1970 - ma refeream la cine stie ce.......de,virsta
de fapt eu sint nascuta in 1949 si in 1970 am terminat facultatea de muzica din Timisoara. nu am incercat decit sa atrag atentia ca generatia mea nu prea apare pe forumuri si deci nu prea are de-a face cu pc-ul. poate ca este cineva care a terminat liceul Lenau timisoara prin anii 1967-8 ?

alice


Alice ai eu am terminat Facultatea de muzica dar in 1996,dar din ce ai scris,cred ca ai fost colega de facultate cu tatal meu,Dorin Cuibariu,iar la liceu ai fost colega cu socrii mei,Emilia Bugariu)pe numele de fata) si Constantin Jumuga,ei au terminat Lenau,cam tot pe-atunci,sunt nascuti tot in 1949.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Uite ca ceva ma impige de la spate sa caut si eu..imi caut o verisoara dinspre tata.Se numeste CORBAN MIRELA,ARE IN JUR DE 30 DE ANI.Este din calarasi.Am vazut-o o singura data, acum 20 de ani in urma, eram un copil, nu prea mi-o mai amintesc.Stiu ca a absolvit Fac de drept in Buc.Ma rog...sansele sunt infime,dar incercarea moarte n-are, simt ca mi-am luat o piatra de pe inima...pana la urma, sangele apa nu se face!!!
Daca o cunoaste cineva, il rog din suflet sa-mi dea de stire.
A...are o sora, corban mihaela.sunt doua surori la parinti.


http://photos.yahoo.com/frezia_2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Uite ca ceva ma impige de la spate sa caut si eu..imi caut o verisoara dinspre tata.Se numeste CORBAN MIRELA,ARE IN JUR DE 30 DE ANI.Este din calarasi.Am vazut-o o singura data, acum 20 de ani in urma, eram un copil, nu prea mi-o mai amintesc.Stiu ca a absolvit Fac de drept in Buc.Ma rog...sansele sunt infime,dar incercarea moarte n-are, simt ca mi-am luat o piatra de pe inima...pana la urma, sangele apa nu se face!!!
Daca o cunoaste cineva, il rog din suflet sa-mi dea de stire.
A...are o sora, corban mihaela.sunt doua surori la parinti.


http://photos.yahoo.com/frezia_2004

Mergi la inceput