Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Buna

Caut si eu o prietena.. Lavinia Claudia Daniela Pana (nascuta in 1971), a emigrat cu mama ei in 1986-1987 la tatal ei in New York. Pe colegi.ro nici o urma ...

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Cricor, dar pe parinti nu stii cum ii cheama? Eu am gasit o lista de Pana in statul New York
http://www.whitepages.com/10001/search/Find_Person?firstname_begins_with=1&firstname=&name=Pana&city_zip=&state_id=NY&metro_area=1
Poate merita sa suni la cei care par romani si sa-i intrebi, eu cred ca nu ar deranja pe nimeni. Asa mi-am cautat eu o colega despre care stiam ca a emigrat in Canada cam in aceeasi perioada cu prietena ta. Stiam prenumele tatalui si am dat de ea foarte repede, am si avut surpriza placuta sa aflu ca locuieste la 40 km de mine.

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corneliaa spune:

Daca tot se cauta, hop si eu, doar ca la mine va fi mai dificil.

Imi cauta "mama" sau marog , mai bine zis femeia care m-a nascut si care a disparut cand aveam 1,5 ani. Nici nu stiu daca mai traieste dar...cine stie...Ultima oara cand am aflat ceva despre ea a fost acum vreo 10 ani cand era se pare in Cernavoda. O cheama Codreanu Cornelia (inca mai purta numele tatei). Inainte de tata o chema Oana.
Si daca tot am inceput, mai caut si o sora, Codreanu Elena , inainte de casatorie.Tot in Cernavoda era ultima oara acum 8 ani parca dar stiu ca s-a recasatorit.

Nu prea cred in miracole ...dar cine stie...

Multumesc anticipat.

Cornelia, Dan si Ioana-Alexandra (01.02.2005)
http://community.webshots.com/user/corneliaa100
http://www.alex.dan-cornelia.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Donia, multumesc. O sa incerc. Pe tata il chema tot Pana, pe mama
ei o chema Serafim, era o situatie extrem de complicata si cu mintea mea de la 16 ani n-am prea descurcat-o, iar acum nu-mi mai aimintesc toate amanuntele.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trusty spune:

Caut si eu o amica din Arad, a terminat Medicina la Cluj in 1988 si a plecat imediat dupa Rev. in Italia. O chema Dana Carlig (fosta casatorita Tolu).Vreau tare mult s-o gasesc, de 15 ani nu mai stiu nimic de ea! Multumesc, Trusty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by Pucku

Mai caut pe cineva Ilea Laura Maria din Arad, are in jur de 30 de ani si are un frate

Cristi Zavoianu din Tulcea il cunoste cineva?

Alin si Alice Coman din Plopeni?Alice e asistenta in Ploiesti si Alin lucra ca si arhitect in Brasov

Mai caut dau nu mai stiu acum

Corina si Stephanie – 18 aprilie 2004

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""





Pe Cristi il stiu, sau, ma rog, il stiam, dar din pacate, nu cred ca asta te poate ajuta prea mult, pt ca ultima oara ( cin l-am vaz't io) era prin Bucuresti, facea nush ce facultate, prin '98, '99. Stiu ca avea un apartament- de fapt si sora lui locuia din cin' in cin' acolo- prin rahova, daca nu ma insel. Mai mult nu stiu, imi pare rau.
p.s. cre ca mai mult entuziasmul de-a cunoaste si io pe cineva care-i cautat cu ardoare m-a facut sa scriu aberatzia asta

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Fetelor, am mancat o pizza citind subiectul. Imi place. dar nu cunosc nici o persoana din cele cautate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Caut si eu o prietena ANA-MARIA PUIU , a terminat Lic. Agricol Branesti cls. I.F. in 1998 si are o sora cu un an mai mica Anca. Ultima data stiu ca se mutase in Voluntari.

Si mai caut un "tata" , de fapt tatal meu biologic , stiu ca il cheama Fechete Ludovic , e casatorit in Jud Alba si are o fata Ana - Maria cam de 22-23 ani . A fost profesor de liceu prin Deva in 1979. De fapt as vrea sa o conosc pe sora mea .


Ramona & Loreema
http://photos.yahoo.com/loreema24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Hai sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Hop si eu!
imi caut prietena din copilarie. O chema RAMONA POLK. Noi am copilarit intr-un orasel frumos, Anina, jud. Caras Severin. Ea acum e in Austria, la Grat. Poate e cineva de pe acolo, ca stiu ca sunt multi romani, mai ales banateni, in Gratz si poate dintre ei sunt si dependenti de DC.

OANA SI STEFAN-VLADIMIR (11 martie, 2003)

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput