Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baytree spune:

hello, hello,

shi io caut !!!!!!!!! cea mai buna prietena a mea din liceu pe nume Manuela Sava (i se spunea Coca), liceul ( agroindustrial Baneasa)l-am terminat in 1986.....ea s-a maritat prin '91-'92 si a plecat in USA iar din '96 (cred) nu mai stiu nimic de ea....traia in New York, stiu ca a parasit-o sotul si ca isi gasise un partener cu care se mutase...nu mai stiu orasul.......si, deodata, a disparut!

am incercat pe colegit.ro ( sunt acolo de cativa ani)...nimic, am fost la mama ei, cand traiam in Romania, dar 'prietenoasa' mama cred ca era 'ushor' sarita ca nu a vrut sa-mi dea adresa Cocai....asa ca....incerc si aici, poate fetele din state stiu ceva ?????? va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

caut si eu o fosta si foarte buna prietena MARDARE SIMONA .Locuieste in BACAU , am adresa ei doar ca nu am numarul ei de telefon.
Am trimis lunar scrisori si nu am primit nici un raspuns.
Cred ca nu primeste scrisorile.

HELPP PLIZZZZZZZZZZ


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37862" target="_blank">A fost odata...Fat-Frumos din LACRIMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Elenalove, ai cautat in pagini albe? Eu am cautat, am gasit doua Simona Mardare inregistrate cu adresa si numar de telefon, poate una dintre ele e cea pe are o cauti tu, atata timp cat ai adresa poti incerca

Multu noroc!

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nic23 spune:

Salutare!

Eu o caut pe draga mea invatatoare, Mariana Ilinca, fosta Ursescu.

Si le mai caut si pe fostele mele colege de la Colegiul Pedagogic din Constanta, promotia '95, de la G.

Chiar si de fostii colegi da la scoala nr. 40 din Constanta as vrea sa mai aflu ceva. Eu am terminat "generala" in 1990 si am fost la D.

Multumesc anticipat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

mailto:Si eu caut o fata am invatat in economic 3 dar defapt sant mai multe daca este cineva care a invatat in economic 3 si a terminat in 1999 la parter a 12C de ex sa imi zica.
una dintre ele este BERBEC LOREDANA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia__ spune:

Bine v`am gasit prieteni dragi.Daca voi v`ati pierdut prietenii si santeti atata de disperati, eu mi`am pierdut un frate.Toate ce stiu e ca e casatorit si ultima informatie a fost ca locuieste in Pascani jud. Iasi.Daca e cineva de acolo si ma poate ajuta, dau amanunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Magnolia, vorbeste cu doru sau adrias de pe femei, sunt din Pascani si sigur te-ar ajuta. Numai sa-i prinzi on line, ca lucreaza dimineata. O sa le transmit si eu sa incerce sa ia legatura cu tine. Sper din tot sufletul sa-l gasesti. Pup iu, Ada

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninasiandreea spune:

poate am si eu un pic de noroc...Caut o prietena care m-a ajutat f. mult in timpul facultatii.


[size=3][/size=Cuzmici Ania o chema si n-am mai vazut-o de vreo 4 ani.Mi-e dor de ea si sper sa ma ajute cineva....
ma numesc Nina Nedelcu si locuisc in Galati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ameluta spune:

bun fetelor.
cut si eu pe cinev -coleg me de bnc din generl.dup bc emigrt in Cnd cu printii ei cu tot si de vreo 4 ni nu mi stiu nimic de e. o chem Clot Andr si din cte imi duc eu minte locui in montrel.
dc cinev de pe colo citeste mesjul si o cunoste, m-r jut tre mult.
multumesc mult si succes celor cre isi cut prietenii de lt dt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurash spune:

Si eu caut o prietena .. ultima data lucra la Spitalul Universitar Bucuresti, era asistenta la sectia de chirurgie reparatorie..

Nu suntem complet inutili..cel putin servim de exemplu negativ pentru altii.

Mergi la inceput