Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joanna spune:

Ioana75 ai gasit-o pe Artemisa?

Joanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

O caut si eu pe Melania (absolventa drept Bucuresti) casatorita cu Radu.
Au plecat in Canada prin 95.
Melania e din Albesti, Jud. Arges.
O cunoaste cineva?
Verificat pe colegi ro, si nu o gasesc.
Incercat si la www.411.ca si nimic.

O cunoaste cineva?

celei care o cunoaste.

Loma



Smerenia este regina virtutilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irene_ spune:

Incerc si eu...daca am vazut ca pe mine nu ma cauta nimeni...Adina Bobos am fost colege de generala si liceu in Cernavoda si apoi ea s-a mutat in Craiova la N.Balcescu daca nu ma insel.De asemenea Hristu Roxana, tot in Cernavoda...liceul l-am absolvit in 96...si deci facultatea in 2000 daca ajuta cumva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

Mai caut pe cineva Ilea Laura Maria din Arad, are in jur de 30 de ani si are un frate

Cristi Zavoianu din Tulcea il cunoste cineva?

Alin si Alice Coman din Plopeni?Alice e asistenta in Ploiesti si Alin lucra ca si arhitect in Brasov

Mai caut dau nu mai stiu acum

Corina si Stephanie – 18 aprilie 2004

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

si eu caut pe cineva - o fosta colega de facultate (Universitatea Bucuresti - Fac. de Chimie) Marin Mihaela se numea si e din Ploiesti, nu stiu daca s-a maritat intre timp, stiu doar ca in 2001 se pregatea de licenta. Cand am vorbit ultima data cu ea statea in Bucuresti (Bd. Timisoara), am incercat sa sun la parinti dar s-au mutat de acolo. Am nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Si eu caut o fosta colega de liceu,din Oradea, Claudia (este stiuta ca si Paula sau Paola). Traieste in Canada, ultima data in urma cu 11 ani traia in Toronto, de atunci nu stiu nimic de ea. Poate fetele din Canada pot sa ma ajute. Are un baiat nascut in 1991 si il cheama Daniel.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Mi-am mai adus aminte de o buna prietena pe care nu o mai pot contacta, pentru simplul motiv ca nu mai stiu nimic despre ea; se numeste Valean Corina si e din Baia-Mare; a stat destui ani prin Bucuresti, iar ultima data cand am sunat-o pe fix-ul parintilor din Baia Mare mi-a spus mama ei ca e plecata in Spania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns concord99_99 spune:

Buna fetelor,

Caut si eu doua foste colege de liceu, promotia 1996, liceul Petru Rares, Piatra neamt sectia Limbi straine, diriginte: Emilia Chirita.
1. Roxana Radu (casatorita cu X - nu stiu numele ei dupa sot). Stiu ca se afla in Toronto.
2. Mirela Cutuhan, stiu ca era plecata de mai multi ani in Italia. Nu stiu daca este casatorita sau nu.
Poate cineva mai are detali si despre alti colegi de la Litere, aceeasi promotie.

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Buna,

nu va spun cate persoane as vrea sa regasesc, e imposibil, prim urmare am sa ma limitez doar la cele cu care nu am reusit pe nici o alta cale sa contactez, sau macar sa aflu ceva vag. Sunt un vechi utilizator al colegi.ro...

Dan Camelia (nume de domnisoara), din Medias, a terminat psihologia la Cluj prin '97.
Armean Iuliana Adela Maria (nume de domnisoara), Bistrita Nasaud, a inceput Stiinte Economice la Cluj, La Cantemir , parca, in '93, s-a casatorit cu un italian, Dino parca era prenumele, si a plecat in Italia, el locuia la Roma cand ei erau doar logodnici.
Lapadus Monica (nume de domnisoara) o prietena draga din scoala generala, a terminat scoala nr.21, din Baia-Mare in '89 si apoi cred ca a facut liceul 6 (confectii?). Avea o sora mai mare Angela (pe care o admiram tare de tot) si un frate al carui nume imi scapa.

Nu mai continui ca si asa e mult :)
Orice informatie e bine venita.

Va multumesc si va pup

Esme
Orice informatie despre ele e bine venita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Caut si eu doua prietene bune din trecut:
Iulia Frijanu - nume de domnisoara. Stiu ca a facut facultatea la Iasi.

Gamulescu Nicoleta - nume de domnisoara - plecata intr-o localitate... cred Lancram.

Imi cunoaste cineva prietenele? Va multumesc.


Miro

Mergi la inceput