Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dandanescu spune:

Si eu caut,dar lista mea e mare.Fosti colegi de generala:Roxana Slir(daca ma gresit numele de familie imi cer scuze,stiu sigur ca incepea cu S),Andreea Teaca,Martin Anca casatorita Manolache.Din liceu pe Irina Toma.Va multumesc pentru ajutor.

Sa fiti iubiti !
Mamica Daniela si Minunea ei, Dania (Melitza)
Vezi pozele noastre aici : http://community.webshots.com/user/dandanescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bidiloi spune:

Si eu sper sa imi regasesc o prietena buna , pe care nu am mai intilnit-o din 96..era din Brasov, numele ei de fata era NEAMTU SIMONA(casatorita in LA-SUA) dupa sot NICHOLSON SIMONA...! Are 37 ani acum!A lucrat inainte de plecare in SUA- la Baza de Rulmenti BV!!!! Poate fetele din SUA, sa ma ajute....!!!!! Multumesc si numai bine tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Simona,

Simona pe care o cauti tu patina sau facea vreun sport de competitie in Romania? Este o Simona Nicholson care face patinaj de performanta in-line skating:

http://www.sk8right.com/html/welcome.html




copii ca ai mei nu are nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bidiloi spune:

Draga Sanca, esti o draguta, si ea a facut patinaj viteza acasa ...o perioada dar s-a oprit cam de multisor ptr. ca a avut un accident la o rotula..si nu a mai practicat patinajul! Nu stiu cum o sa dau de ea, cert e ca m-as bucura sa stiu cum ii este, daca are copii...etc! Poate totusi una dintre fetele de la voi din SUA...citeste si ...am noroc! Va pup si iti multumesc f mult! Cu drag tot eu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Eu sintAlice,generatia 70,te-ai referit la unii anume sau ai intrebat asa in general?Parca ne zicea "decretei".Dar sincer ma simt ca din generatia '80...

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice54 spune:

draga Mia, vad ca m-am zapacit si am scris de generatia 1970 - ma refeream la cine stie ce.......de,virsta
de fapt eu sint nascuta in 1949 si in 1970 am terminat facultatea de muzica din Timisoara. nu am incercat decit sa atrag atentia ca generatia mea nu prea apare pe forumuri si deci nu prea are de-a face cu pc-ul. poate ca este cineva care a terminat liceul Lenau timisoara prin anii 1967-8 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuel spune:

Sunt ...din Bucuresti.....asistenta medicala,imi caut si eu o buna prietena din Turnul Magurele......Ligia Mocanu...tot asistenta medicala .Va rog din toata inima,.....daca cineva o cunoaste sa ma ajute sa dau de ea.Numele de domnisoara..Valeanu..de loc din Lita.
Va multumesc mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Imi caut si eu o buna prietena.Se numea Anca Olaru,am fost colege de scoala la Economic 4,in Bucuresti si colege de serviciu la Casa Doina.Nu stiu daca s-a casatorit.
Multumesc celei care a postat acest subiect.

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Buna fetelor!
Eu caut doua surori, nascute in Tg.Jiu - se numeau Mogosanu Daniele si Liliana (mai au un frate Marius).Au plecat la Arad prin 1986(cu aproximatie), mai stiu ca Daniela a terminat matematica la Timisoara.Mai stiu ca la Arad au stat intr-o perioada in cartier Micalalca(in Arad), str.Borsec.....alte amanunte nu mai stiu.

DORIS cu bb la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pyssy spune:

Caut si eu o prietena.. se numeste Madalina Mirela Stan (nume de fata )a terminat liceul sanitar din Bucuresti prin 1995 , ultima data am intzeles ca a plecat in Franta .. si de atunci nu se mai stie nimic de ea

pyssy

Mergi la inceput