Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurajr spune:

Caut si eu un fost prieten : Ivan Codin Sebastian, a terminat liceul in Roman in 1990 si Fac. in Galati in 1995 . Am auzit ca ar fi intentionat prin 1998 sa plece din tara . A auzit cineva de el ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Si eu caut un amic bun. I-l cheama Cipariu Marius Virgil, e originar din Copsa Mica, dar acum vreo 10 ani, daca nu mai bine statea in Oradea. Era casatorit si avea un baietel.
Stiu ca avea mai multe surori, vreo 4 parca la nr.Dar una, Dana, era si ea pe-atunci tot in Oradea.

I-l cunoaste cineva?

Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Eu o caut pe Valeria Popescu, casatorita Pop. E din Sibiu si a terminat Chimie Fizica 3 ani in 1991 in Cluj Napoca, apoi a predat in Cluj. A plecat in Germania in 1994 cred si de atunci nu mai stiu nimic de ea. Sotul ei e Pop Sorin, a terminat Facultatea de Matematica din Cluj Napoca, nu mai stiu in ce an, cred 1993, apoi a fost asistent la facultate si a plecat in Germania cu o bursa.
Ii cunoaste cineva?

Mihaela, Diana(22 nov 1996) siSilvia(10 sept 2003)
poze1 ; poze2 ; poze3
proaspete cu Silvia
bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Mihaela_s, am incercat sa i-i gasesc in cartea de telefon, dar........nu am avut noroc. Fi enu mai sunt in Germania, fie nu sunt in cartea de telefon. Posteaza insa si la viata in germania, la calatoriile sufletului, ca poate i-i cunoaste vreuna din fete.

Mult succes!

Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mersi mult Helbi, erau in Hiedelberg cand stiam de ei. Am sa incerc si la fetele din Germania. Mersic!

Mihaela, Diana(22 nov 1996) siSilvia(10 sept 2003)
poze1 ; poze2 ; poze3
proaspete cu Silvia
bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada taba spune:

Si eu caut o prietena.
Am fost impreuna in scoala generala si nu mai stiu nimic de ea de 15 ani.
O chema Maruntelu Aura dar acum banuiesc ca s-a casatorit.
Pe mine ma chema Madalina Guta.
O stie cineva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Vad ca subiectul a fost abandonat ,nimeni nu mai cauta pe nimeni si nu s-a regasit nimeni!Pacat!Eu chiar speram sa apara ...La colegi.ro nu i-am gasit.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

Uite, caut si eu pe cineva...Se numeste (numea) IONESCU VIOLETA, a terminat Colegiul National BP Hasdeu din Buzau in 1991 si ASE-ul prin 1996 (REI). Daca o cunoste cineva va rog frumos dati-mi de stire, nimeni din colegi nu mai are nici o veste de la ea, la un moment dat era prin Spania.
Astept vesti de la voi.
Va pup

Mirona si BB Andrada (20.03.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice54 spune:

m-ar interesa ce fac cei din generatia 1970? pe unde mai sint/ si de ce nu se modernizeaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina30 spune:

Hallo,


caut si eu doua colege de liceu: au terminat Liceul
"Stefan cel Mare" in Suceava in 1988 : Cristina Cosmulesei si Mihaela Tilica.

cu multumiri anticipate


cristina

Mergi la inceput