Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BID spune:

DUPA 4 ANI DE ZILE SI CU TOTUL DIN INTAMPLARE AM GASIT MESAJUL MIHAELEI CARE O CAUTA PE BARCARU IRINA DANIELA DIN BRAILA, ELEVA LA SCOALA GENERALA NR 10 SI PLECATA IN GRECIA.
M-A GASIT SAU MAI BINE ZIS AM GASIT-O. AN INCERCAT SA-I TRIMIT PM DAR NU ACCEPTA.O ROG DACA VEDE MESAJUL ACESTA SA CONTACTEZE INTR-UN FEL CU MINE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BID spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaeladm

O caut pe Irina Barcaru. A fost eleva la Scoala Generala nr 10 din Braila pana in clasa a 6-a cand a plecat in Grecia.Este nascuta in 1979 sau 1980 si am fost cu ea in clasa.

Multumesc!

Mihaela

TOTALMENTE INTAMPLATOR TE-AM GASIT EU DUPA 4 ANI DE ZILE DE LA MESAJUL TAU.AM INCERCAT SA-TI TRIMIT PM DAR NU ACCEPTI SI NU STIU ALTA METODA SA CONTACTEZ CU TINE.
IRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

super topic!

imi caut si eu colega de banca din liceu, Nicoleta Costia. Ultima data era in Bucuresti.Nu am vazut-o de 15 ani.

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Ce subiect frumos!
Careva din LMK - Galati, promotia 1997?

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">I LOVE DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chanel1771 spune:


Buna Nina,eu ma numesc Ania Martin si caut aceeasi persoana.Eu am copilarit cu ea in carcaliu,am fost prietene f bune si nu mai stiu nimic de ea daca ai auzit ceva te rog sa ma contactezi.Eu sunt plecata din tara din 93 si ultima data cind am vazut-o a fost 98

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandyprs spune:

Caut colega de liceu Diaconu Irina Valentina. Acum ii spune Paraschiv Irina Valentina si e casatorita in Bucuresti cu un baiat din Focsani Cornel.Nu mai stiu nimic de ea am fost si colege de facultate am terminat in 2003 in Bucuresti matematica.Am mai gasit pe net despre ea numai ceva pe protv dar fara nicio adresa sau telefon de-al ei.Era de fel din localitatea Daneasa jud.Olt si am facut Liceul in Draganesti-Olt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Citat:
citat din mesajul lui BID

Citat:
citat din mesajul lui mihaeladm

O caut pe Irina Barcaru. A fost eleva la Scoala Generala nr 10 din Braila pana in clasa a 6-a cand a plecat in Grecia.Este nascuta in 1979 sau 1980 si am fost cu ea in clasa.

Multumesc!



TOTALMENTE INTAMPLATOR TE-AM GASIT EU DUPA 4 ANI DE ZILE DE LA MESAJUL TAU.AM INCERCAT SA-TI TRIMIT PM DAR NU ACCEPTI SI NU STIU ALTA METODA SA CONTACTEZ CU TINE.
IRINA


Ai mai intrat pe forum?
Nici la tine nu imi apare ca pot sa iti trimit pm.
La mine merge pm-ul acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Nu stiu cum sa facem... sper sa mai intri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BID spune:

DIN PACATE NU REUSESC SA-TI TRIMIT PM. DACA MAI INTRI SI VEZI MESAJUL ACESTA TRIMITE-MI E-MAIL LA URMATOAREA ADRESA eirini792009@hotmail.com
SPER SA AM STIRI DE LA TINE IN CURAND. AM INCERCAT SA TE CAUT SI PE FACEBOOK DAR ERAU ATAT DE MULTE MIHAELE, SI DUPA ATATIA ANI DE ZILE NU POT SA-MI IMAGINEZ CUM ARATI SI AM ABANDONAT.
IRINA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Ti-am trimis mail.

Mergi la inceput