Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Am sanse sa gasesc o fosta prietena, plecata in Australia acum 20 de ani?
Loredana Ladaru - numele de fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aura_m spune:

Eu am mai scris si la topicul cu oltencele. Eu imi caut colegii din liceu- Liceul Industrial Constructii Montaj din Rm Valcea- promotia 1998- cls a XII a A- filologie diriginte Garban Victoria- la 2 ani dupa ce am terminat liceul s- a numit Ferdinand I. In special pe colegele cu care m-am inteles eu bine. Le scriu numele de fata, ca nu stiu ce s-a mai intamplat cu ele: SAMBETEANU MADALINA, POPESCU ALINA ( stiu ca s-a casatorit, are o fetita si acum o cheama VADUVA- sta prin Goranu)- BARLAN MIHAELA ( nu am mai vazut-o din 11 sept 2001)- GHERGHE MIRELA( s-a maritat- am fost doar la cununia ei civila dar sincer nu mai stiu cum o cheama dupa sot si mi-a fost si cea mai buna prietena din liceu, sa-mi fie rusine)sau GHERGHE DIANA- sora ei cu 4 ani mai mica ca noi- in 2003 m-am intalnit cu ea prin Valcea, venisem in vizita ca eu ma mutasem in BUCURESTI i-am dat nr meu de mobil dar nu m-a sunta nimeni, stiu ca Mirela are un baiat, BRASOVEANU DANA ( stiu ca ultima data cand am vazut-o era gravida, CHITUC MARIANA ( am fost la nunta ei- dupa sot parca COTAR o cheama), COMANICI SILVIA( ultima data stiu ca era la facultatea, la BRANCOVEANU din Rm Valcea.

AURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca.mia spune:

buna fetelor, eu caut o fosta prietena din iasi, dodoloi oana, numele de fata, nechita nume dupa casatorie, lucra ultima data pe undeva prin vama sculeni, comuna victoria locuia, dak vede mesajul sau o stiti vreuna dintre voi astept un mesaj pe mess ramonajireghie@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorin76 spune:

mesaj pentru corban luciana nicoleta, daca vrei sa iei legatura cu verisoarele tale din constanta, poti sa ma contactezi la id mess idile4you pe yahoo. sunt sotul uneia dintre ele. sa sti ca si ele te cauta si nu te-a uitat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Buna tuturor.
Caut si eu o buna prietena din liceul Ion Barbu fostul Industrial 35 din Drumul Sarii-Bucuresti.Se numeste CAPANU CAMELIA.Am fost promotia 1990-1994 clsa B-chimie-biologie.Nu mai stiu nimic de ea de foarte multi ani, stiu ca mai are 3 frati si ca statea in Militari.

multumesc pt orice informatie

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

a terminat careva ion barbu in 94?
dar la sc. gen. 146?

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

nimic nou. nici o regasire.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui jojo

Caut o colega de-a mea,de fapt m-a rugat fratele meu,care este stabilit in SUA.Inainte sa plece s-au intilnit de vre-o citeva orisi m-a rugat acum citeva ziles-o gasesc,ca n-o poate uita,si daca iasi cunoaste macar adresa ii scrie el scrisoareEste stabilit de 4 ani la NY,si n-o poate uita...ce ma fac cumsa dau de ea???
S-ar putea sa fie emigrata sau maritata...si oricum nu se lasa mi-a zis nebunu
O chiama LENUTA BUGAIESCU are 24 de ani,originara din orasul Nisporeni,Republica Moldova!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gura_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ibiza

Dana Sicoe, ardeleanca. In 1998 era inca in Bucuresti. Stie cineva ceva de ea?
Multumesc.


exista medic neonatolog la cf 2 daniela sicoe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gura_ro spune:

caut 2 foste colege de liceu, din lazar promotia 98, dima clementina(avea un frate mai mic si o boxeritza monalisa), si ana maria grosu, poate stie cineva ceva.....

Mergi la inceput