Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Fetelor incercati sa cautati prin www.facebook.com eu aici mi-am regasit 16 colegi
daca si ei sunt inscrisi si au conturi aici cu siguranta ii veti regasi
multa bafta tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Salutare la toata lumea si multumim ca existati. Imi caut si eu o prietena din facultate despre care nu am mai auzit nimik de cand am terminat facultatea. Numele ei este Any Tilita (cel putin era - nu stiu daca s-a maritat) si este din Roman. Noi am terminat la AC in Iasi promotia 2000. Pe colegi.ro nu este. As vrea tare mult sa dau de ea ca mi-e tare dor de ea. Multumesc anticipat celor care ma pot ajuta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Buna fetelor, caut si eu niste prieteni dragi pe care i-am pierdut din verdere. Ii cheama PETCU Mihaela si Nicolae, sunt stabiliti in Africa de sud (Johannesburg), el e profesor de sport, ea e jurista, au 2 copii (Ioana si Victor). Nu figureaza pe facebook, hi5, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Caut si eu o prietena tare draga... Alina Mihaela Codreanu, a terminat in 1997 Liceul de chimie din Piatra Neamt. A inceput Facultatea de Stiinte Politice din Buc si s-a lasat ca a plecat in Italia de prin 2000 sau 2001. Mai stiu ca se casatorise cu un roman in Italia... si cam atat. Nu are datele pe colegi.ro.
Eu sunt Cristina Ciochina(Adina), am terminat Lic. Economic(1997), Piatra Neamt.

Adina & Luka& bobita din burtica24+
obraznicatura lu' mami


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

ati incercat pe www.colegi.ro?eu aici mi-am regasit colegi din faculate si chiar din liceu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Citat:
citat din mesajul lui ML

Hop si eu cu Creanga!
Promotia Emiliei Popescu (actrita), Denis Roman (cantareata), Mihaela Burda (TV), Emilia Chivu (fata lui Chivu Stoica), Denis Teodorescu (Miss Mamaia), Marius Todea (mama profesoara), Adrian Canache (super la istorie), Daniel Ivan (canta la oboi), Catalina Ababei (fata colonelului Ababei, militie sect.4), Liviu Ijacu (tatal pilot), Adrian Gheorghiu (facea caiac-canoe)...
E cineva pe DC din acel an? Imi rasfoiesc jurnalele si asa mi s-a facut dor de anii de liceu...


Ti-am trimis PM. Toti enumerati de tine au fost colegi cu frate-miu!

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Caut si eu ... Pe fostele colege de generala .. Petrea Mariana Nicoleta - pana-n clasa a 8-a a locuit in Focsani, iar dupa la tatal ei in Slanic Moldova. Stiu ca avea o sora vitrega Letitia si ca a facut judo de performanta. Si pe Codrescu Luminita Simona ... pana prin clasa a 6-a in Focsani, dupa aia s-a stabilit cu toata familia intai in Elvetia, apoi definitiv in Austria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

O caut pe Ioana Marina (Marina e numele de familie) din Targoviste. Casatorita Ciobanu, stiu ca e divortat. A terminat Fac de Chimie Industriala (UPB) in 1996. Este din Targoviste apoi a locuit in Mizil, stiu ca s-a intors in Targoviste. Daca nu ma insel a terminat liceul "Ienachita Vacarescu" in 1989.


Sorana si Monica (6 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delalex spune:

Scriam mai sus de o foste prietene si colege Rublea Alexandra (fosta Pigulin).
Am aflat de la cineva ca ar sta in Drumul Taberei si ca lucreaza ca asistent la Policlinica Apaca.Poate stie totusi cineva......


are mama doua fete!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona_bm spune:

Ar fi pacat sa dispara subiectul asta..........si eu caut colegi din generala si din liceu.
Generala(clasa a VIII-a A)am terminat-o la scoala generala numarul 5 din Baia-Mare. Diriginta in clasele 6-8 ne-a fost doamna Moldovan Daniela de Fizica, iar in calasa a V-a a fost Doamna Laposi Marina. Invatatoare noastra a fost Doamna Lazar Silvia care a fost, intradevar , o a doua mama pentru clasa dansei :)
La liceu am fost in Promotia 2002 la Grupul Scolar George Baritiu Baia-Mare(liceul nr.4) clasa a XII-a E - ultima generatie de operatori. Diriginte, doamna Salajan Alina

la toata lumea si Noapte buna!

Mergi la inceput