Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ralukutzza spune:

Fetele caut si eu o fost colega de facultate, ultima oara am vazut prin anul 2000 la Facultatea de Medicina veterinara unde am fost colege,ea a renuntat in anul 2 se numeste OBACU ANIELA (nume inainte de casatorie) si statea in Ploiesti...pe mama ei o chema OBACU SUZANICA.
Va rog daca o cunoaste cineva sau intra aici sa citeasca mesajul sa-mi dea un PM, o caut de 8 ani.

Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Salutare,

Caut si eu o fosta colega de facultate. Am terminat TCM la Cluj in 2001, ea este din Bistrita dar nu am nici cea mai vaga idee daca mai locuieste acolo. Se numea COSTEA EMILIA.

As fi super incantata daca careva ar avea informatii despre ea. Anul acesta organizam intalnirea de 10 ani si e singura care ne mai lipseste din an, ne-ar face mare placere sa fim efectiv complect.

Multumesc!

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns longway spune:

Buna ziua tuturor!Ma bucur ca am gasit un astfel de subiect.Caut de multi ani o fasta colega de liceu,colega de banca.O chema STAN CORINA inainte de casatorie,din BRAILA,a terminat LICEUL SANITAR DIN BRAILA in anul 1991,si apoi UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS DIN GALATI,ROMANA-FRANCEZA.S-a casatorit in timpul facultatii,iar dupa ce a terminat am auzit ca a emigrat in CANADA.Nu mai stiu nimic despre ea de aproape 15 ani!Numele meu este VASILE(fosta ANDONE)DOINITA.DACA STIE CINEVA CEVA DESPRE EA ASTEPT MESAJE PE ADRESA vasile_doinita@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns visina spune:

Citat:
citat din mesajul lui CrisaS

[quote]Originally posted by vickyfilip

dupa un an de zile aduc subiectul in actualitate

o caut pe MIHAELA PETREA, din ADJUD, cam 26 ani, a facut o facultate economica la universitatea ARTIFEX in BUCURESTI.
mama ei era tehniciar dentar in adjud, acum 5 ani plecase sa munceasca in ITALIA. la un moment dat si mihaela se gandea sa plece la mama ei. nu mai are frati.. am fost colege de camera in regie, camin P8 in 1998...

este cineva din adjud? ma puteti ajuta?

Nu te pot ajuta ca nu mai stiu nimic de ea, mamele noastre au fost colege, dar pot sa-ti spun ca numele ei e MIHAELA PETRIU (NU PETREA)
Mult succes in continuare,
Crisa

Cind nu ai ceea ce-ti place trebuie sa-ti placa ceea ce ai!!!
http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png
----------------------
Buna VICKY SUNT VIOLETA, prietena ei, si m-am intalnit cu Mihaela in Iasi acum 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PAPAGALU spune:

CAUT FOSTI COLEGI DIn LIC.DUMITRU PETRESCU DIN ANII "86-87.DIN CLASA D-nei prof.de fisica Mihaela Ionescu, ERAM IN CLASA CU FATA D-NEI PROFIROIU,LA FEL O CAUT CA UN BEZMETIC PE BANICA MIHAELA,DIN ACELASI AN DE LA "C" CRED,PE COLEGI.RO NU AM GASIT PE NIMENI CUNOSCUT,AICI VAD CA E CINEVA ..VANESSA IONESCU..DAR NU POT CONTACTA CU EA,VA ROG,CINE ARE ANUMITE INFORMATII----mariano2009@hotmail.es

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PAPAGALU spune:

cum pot sa iau legatura cu tine...pleaseeee....am fost in acelasi an eu eram la d_na mihaela ionescu,profa de fisica,eram in clasa cu fata lui profiroiu,,daca poti te rog scriemi pe mariano2009@hotmail.es

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silviacom spune:

buna aura sunt silvia.si eu caut foste colege doar ca nu le gasesc.sper ca tu sa citesti acest msg
mi-ar face placere sa vb

Mergi la inceput