Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Incep sa-mi pierd speranta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda27 spune:

Buna seara tuturor!caut si eu o veche prietena , se numeste oita camelia elena si este din tg-jiu.din 1999 traieste in italia, undeva in nord(novarra ,milano)insa locatia s ar putea sa fie alta acum.cine ma poate ajuta(in special fetele din italia)le voi ramane indatorata.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Neata!
Caut si eu o fosta colega de liceu. Numele ei de domnisoara, e MOROSANU ROXANA ELENA (nascuta 28martie 1980), a terminat liceul Vasile Alecsandri, din Bacau, in '98, la clasa de franceza. A facut facultatea in Oradea. Din 2002 nu mai stiu nimic de ea.
Numele meu e Loredana Munteanu (Iurea, inainte de casatorie).
Multumesc.

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

"Nu stie nimeni nimik?

Acum cred ca am sa ma caut pe mine,,,sa vad daca ma gasesc!

Kasi si Victoria"


hristina te-ai gasit??? Ce dragutza ai fost!

In Industrial 3, actualmente Henri Coanda din Baneasa nu a facut nimeni liceul??? 1987, 1988, 1989, 1990

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_iulia spune:

Si eu caut prietena, pe numele ei de domnisoara, Oprisan Anisoara. Suntem amandoua din Galati un oras mare pentru doua prietene care poate spera sa se regaseasca... un oras mic pentru doi dusmani. Pierduta dintr-o prostieeeeeee.....stiti voi... e deajuns un cuvant de la una, unul de la cealalta, si gata....un cuvant banal care daca ar fi fost spus de oricine altcineva treceai usor peste...
Eram oarecum nedespartite.... stiam totul una despre alta... Si mamele noastre au fost prietene... despartite oarecum de gelozia sotului uneia...
Daca cineva care o cunoaste pe PRIETENA mea citeste mesajul, sau daca chiar TU dai de el, vreau sa stii ca inca mai sper sa ne regasim.

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=481657334

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Caut si eu o prietena pe numele de domnisoara Radu Mirela Dumitra, e din Puchenii Mosneni jud Prahova, a terminat Facultatea de Chimie Industriala in 2002 sau 2003 la sectia Macro.Rog sa ma anunte pe cel/cea care-mi poate da detalii!
Va multumesc

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Please! nu ma poate ajuta nimeni?

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi4cla spune:

buna fetelor,ma poate ajuta si pe mine cineva......caut cea mai buna prietena a mea din timpul liceului....se numea stan elena madalina.a plecat acum cativa ani in spania.Imi doresc atat de mult s-o gasesc....plssss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi4cla spune:

revin cu completarea ca stan elena madalina a locuit in Bucuresti,a facut liceul dante aligheri si este nascuta in 1982,23 martie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mahu_elena spune:

daca tot am intrat aici ..sa caut si eu pe cineva!
am fost f bune prietene...
numele de fata cojocaru petronela,din sc gen 14 botosani!am terminat in 94 parca...dupa aia nu imi amintesc unde a facut liceul...m-am intalnit odata cu ea...are un baietel parca de vreo 7 ani...as vrea sa iau cumva legatura cu ea,...

Mergi la inceput