Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mahu_elena spune:

si inca pe...Musteata valentina elena,a terminat CN M Eminescu din Botosani in 2000
mai revin eu ca am atatea prietene pierdute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mahu_elena spune:

nimic...nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdanaty spune:

Ma numesc Dumitriu Maria Magdalena(Atanasiu inainte de casatorie)si caut o prietena din copilarie Sterea Andreea,nascuta la 27.08.1979.Nu ne-am mai vazut de 9 ani si din informatiile mele s-ar afla de cativa ani in Italia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

buna fetelor!pt cine a deschis topicul asta!!!caut si eu o prietena minunata din IASI,Cristina Isai,statea la Flora,lic Cuza promotia 1996,a facut faculatea de limbi straine rusa-engleza,as fi foarte fericita sa o regasescsigur e casatorita,deci are alt nume.....si cred ca a plecat din Iasi si inca una Diac Ioana,sta prin T.Vladimirescu tot promotia96 la Cuza,fac de psihologie la Stefan Lupascu,nascuta pe 16.08.1977

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Buna tututror!
Anul acesta se implinesc 10 ani de cand am terminat liceul....este vorba despre LICEUL ENERGETIC DEVA sectia electro CSR, diriginta d-na prof. Secula Floarea (actualul nume cred ca este Peptan)....am sunat prin 15 mai la liceu sa intreb daca se organizeaza intalnirea si din pacate nimeni din promotia noastra nu a facut cerere...eu astept de mult acest moment al revederii dar se pare ca nimic nu se va intampla
Numere de tel de la colegi nu mai am si in plus eu stau in cluj si mi-ar fi foarte greu sa merg la deva sa fac cerere pt a organiza intalnirea...
daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare (macar cu idei cum sa procedez....?)
pupici tuturor!

mamica a 2 prematuri ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns susse spune:

Buna tuturor!
Mare dezamagire si la mine...nimeni nu ma cauta.
Dar, pentru ca am citit printre randuri, mi-am amintit ca si la noi,anul asta se fac 10 ani de la termianrea liceului- liceul de Aeronautica "Henry Coanda" -Bacau, promotia 1998,clasa de informatica, diriginta Mariana(sau Maria) Ciucescu, profa de chimie.
E cineva prin zona?
si de fapt...ma gandeam sa intreb de o buna prietena din liceu, colega de banca toata perioada liceului, Eveline Iordachi (numele de fata). Ultima data am vorbit in 1999 cred. Cred ca e in germania,probabil maritata momentan. Comic e ca si eu sunt tot in germania...mi-ar placea foarte tare sa mai aud ceva de la,sau despre ea.

Numai bine si spor la gasiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

buna ziua!

nici pe mine nu ma cauta nimeni, dar sunt eu cea careisi cauta niste prieteni din copilarie de la bunici HUSI, VASLUI STR. STEFAN CEL MARE

din pacate nu stiu numele lor defamilie ci doar al bunicilor, dar poate este destul si atat.

1.) SONIA , bunicul (MOS DIBU) ei era cizmar in HUSI si locuia pe str. stefan cel mare, e nascuta prin anul 1976.
2.) CRISTINA, bunica ei locuia langa mo Dibu, pe bunica o chema JORA.
3.) 2 frati : RADU (aprx 1977) si ... (cativa ani mai mare, 4 sau 5) s-au mutat in Focsani, pe bunici ii chemau BALAN

As zice ca ajunge,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erica33 spune:

o caut si eu pe fosta, benedek cristina di cluj (33-34 de ani\berbec),are o sora erika...era la dr alma mohora popovici asistent medical prin 96-97...va rog din suflet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Caut prieten...din Micalaca/Arad. Numele lui e Raul, nu mai stiu numele de familie, locuia prin Mioritei, am facut un curs de perfecionare word/Excel impreuna acum 10 ani la BB Computer...
S-a inscris la facultate inainte de-a pleca eu din tara, mi se pare la Timisoara la psihologie...
daca cineva-l cunoaste...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaandi spune:

Caut si eu o prietena din liceu (lic Lucian Blaga / prom. 1993).O cheama Angela, statea in Pantelimon pe stada Pescarusului si avea doua surori mai mari.S-a casatorit cred ca imediat dupa terminarea liceului, nu mai tin minte exact, cu un baiat Radu care statea tot in Pantelimon pe Al Diham . Au plecat de multi ani in SUA, nu stiu exact unde, si acum au un copil. As vrea tare mult sa iau legatura cu ea. Poate ma ajuta cineva cu vreo informatie.javascript:insertsmilie('')
o floare

Mergi la inceput