Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonecica spune:

Felicitari pentru acest topic!
Caut o fosta prietena de facultate, a terminat Dreptul la Craiova, promotia 2000, o cheama Karimova Marina (daca nu si-a schimbat numele intre timp), Originara din Transnistria. Poate o cunoaste cineva sau ma ajutati cu vreo informatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Revin cu aceleasi cautari: surorile Mogosanu - Danilea si Liliana, originare din Tg.Jiu, stabilite in Arad, o vreme au locuit in cartierul Micalaca, str.Borsec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

si eu am o problema asemanatoare, va rog sa ma ajutati cu idei, poate a mai fost cineva in situatia mea, ca la Surprize, surprize deja e tardiv.
imi caut verisoara primara pe care nu am mai vazut-o si nu mai stiu nimik de 8 ani. locuieste in prezent in Italia, acolo e si mama ei si probabil si fratele, nu stiu sigur. se numeste ElMari iar fratele ei Dan si stateau in Buc pe Camil Ressu, peste drum de statia de metrou Dristor. avea o matusa in Buc cam in varsta dar nu stiu unde sta si cred ca acum s-a mutat la tara. chiar nu stiu de unde sa o iau, cum sa fac?
va rog mult, ajutati-ma!

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns avivit spune:

caut pe POPA FLORENTINA de la scoala generala 46 din Bucuresti am fost impreuna colege intre anii 1965 1968 .avea doua surori LILIANA si MIHAELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

quote:
Originally posted by anamaria

quote:
Originally posted by giliutza

Buna ziua! Caut si eu pe cineva din Pitesti: se numeste Andreea si are doi copii, un baietel de vreo sase ani acum si o fetita de doi ani, nascuta pe 7.04.2005. Ne-am cunoscut in maternitate la Elias, in sala de travaliu, cand amandoua am nascut in aceeasi zi la diferenta de o ora. Mi-e tare draga, dar din pacate am pierdut telefonul cu tot cu agenda si nici nu mai stiu exact unde sta in Pitesti. Daca stie cineva ceva, astept raspuns!

Inainte sa nasca lucra la primarie, pe resurse umane.

Multumesc!

Sa ne bucuram de ce avem, nimic nu tine o vesnicie!...



pe site-ul primariei din Pitesti apar doar doua "Andreea":
- Andreea Belu
- Andreea Barbuceanu
nu stiu daca te ajuta cu ceva, poate iti amintesti numele da femilie; ar fi mai usor...


_
ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme:

Nascut pe 4 iulie (2000)
si
Vineri, 13 (iunie, 2003)

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery



Andreea Belu nu este
BINE V-AM GASIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Caut si eu pe [b]Alina Bodnar [/b]din Iasi. Ultima oara stiam ca e prin Germania. Nu mai stiu nimic de ea de 7 ani.

www.geocities.com/iulyana/emma_diana1..htm" target="_blank">Emma si Diana

www.onetruemedia.com/shared?p=2351399f8c46a1ae170a0b&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaje 1,www.onetruemedia.com/shared?p=234cdd6e62ba9d04868ae9&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">2,www.onetruemedia.com/shared?p=23501567911f18fe8b4543&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Caut si eu doua surori din Timisoara,foarte bune prietene de ale mele,pe care nu le-am vAzut de multi ani.Sunt stabilite in Italia.Pe una a chemato Felfedi Ana-Maria 28 ani,iar cealalta Felfedi Zsuzsana 25 ani.Stiu ca sunt casatorite dar nu le stiu numele dupa casatorie.Amandoua au frecventat Liceul Economic Timisoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Pe mine vad ca nu ma cauta nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Incerc si eu marea cu degetul: Petroi Ramona Alexandra!

Absolventa a Facultatii de Litere, Sibiu; Sectia Germana- Franceza! Promotia 2000!

Este din Zarnesti, Brasov, a fost profesoara in Brasov si vroia sa plece in Canada! Mai are o sora ,Adriana! si cred ca are cam 32 de ani! Nascuta in august, 26 sau 27!

Ar fi o adevarata placere sa o regasesc!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Nu stie nimeni nimik?

Acum cred ca am sa ma caut pe mine,,,sa vad daca ma gasesc!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput