Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

quote:
Originally posted by cgaby

piccaflor - pe dogarescu madalina am cunoscut-o si eu..nu stiu nimik despre ea...am fost colege in generala....

cgaby (mama lui stefan nazdravan)
stefitza





Ca sa vezi ce mica-i lumea

Pentru Barbye-una
dintre noi!Trebuie sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

M-am inregistrat la colegi.ro si ce trebuie sa astept sa-mi dea "startul"...ce fain am gasit vreo 11 colegi.Si cand ma gandesc ca am fost in Ro si nu stiam cum sa-i contactez

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenici spune:

Buuuun subiect....

Caut si eu..ca pe colegi.ro..si altele nu am gasit

CAMELIA NISTOR si RADU RASINAR - ARAD - amfost colegi la Lic.Miron Constantinescu(actual Elena Ghiba Birta)..ei au terminat Medicina in Timisoara...ii caut demult....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doibebei spune:

buna seara!
m-am inregistrat si eu la colegi.ro si am gasit multi colegi si duin liceu si din facultate.dar nu stiu cum pot sa iau legatura cu ei.
imi poate spune cineva ce mai trebuie sa fac?

Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Dai clik pe numele lor si le trimiti un mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giul spune:

Fetelor ,caut si eu o doamna Erica se numeste ,din Focsani ,are cam 52-55 ani ,daca stiti pe cineva,numele de familie nu-l stiu .multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Si eu pe aici!!...Caut o buna prietena din copilarie.
LIPTAK ANDREA ,acum are in jurul la 28-29 ani,nascuta in ARAD,domiciliul cartier Micalaca,dar de aproximativ 15 ani a plecat cu parintii in SUA .Prin 1999 locuia in NEY JERSEY,mai are o verisoara in ITALIA,MONICA ANDREIKOVICI ?,tot la 28-29 ani.
Multumesc anticipat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Oare sa fie vorba de aceeasi persoana?
http://www.protv.ro/vedete/andreea-liptak/

Monica 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo spune:

Caut o colega de-a mea,de fapt m-a rugat fratele meu,care este stabilit in SUA.Inainte sa plece s-au intilnit de vre-o citeva orisi m-a rugat acum citeva ziles-o gasesc,ca n-o poate uita,si daca iasi cunoaste macar adresa ii scrie el scrisoareEste stabilit de 4 ani la NY,si n-o poate uita...ce ma fac cumsa dau de ea???
S-ar putea sa fie emigrata sau maritata...si oricum nu se lasa mi-a zis nebunu
O chiama LENUTA BUGAIESCU are 24 de ani,originara din orasul Nisporeni,Republica Moldova!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Fetelor, hai sa va spun cum ma organizat eu si inca o colega de liceu intalnirea de 10 ani! Poate va vin si voua idei:Ne-am dus la liceul unde am terminat (nu a f. complicat caci actualmente eu lucrez acolo)si am facut o xerocopie dupa ultima fila din catalog. Cu ea ne-am dus la politie sectia evidenta populatiei (unde iarasi am cunostinte) si unde ia gasit pe toti (cei stabiliti in Ro- la adresa actuala din buletin). Asa ne-am strans 28 din 36!!

Mergi la inceput