Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns croitorualin spune:

Dupa ce am citit 12 pagini de mesaje si am constatat ca nu ma cauta nimeni m-am hotarat sa caut eu !!!!!

Caut 2 foste colege de liceu :
- IACOB LAURA (posibil casatorita cu numele schimbat)- din Vaslui, a terminat lic. Anghel Rugina Vaslui - finante-banci - promotia 1998, clasa E, a facut FEAA Iasi(Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor) absolvita prin 2002
- MITITELU IULIANA (posibil casatorita cu numele schimbat) - din Vaslui, a terminat lic. Anghel Rugina Vaslui - finante-banci - promotia 1998, clasa E, a facut Istorie in Iasi( daca mi-amintesc eu bine) absolvita prin 2003

Daca ma poate ajuta cineva, multumesc !!!
Poop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by giul

Fetelor ,caut si eu o doamna Erica se numeste ,din Focsani ,are cam 52-55 ani ,daca stiti pe cineva,numele de familie nu-l stiu .multumesc



Nu ai alte detalii de dat? Eu sunt din Focsani ... poate te pot ajuta ... eventual scrie-mi pe PM.

Petronela


Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Dezamagire maxima! Nu ma cauta nimeni, nu pot ajuta pe nimeni!

Sau poate pot...MEDEEA76, imi spune ceva numele TOTOESCU, dar nu stiu ce...Imi storc creierii si iti dau de veste. (Cred ca suntem colegi de serviciu...Nu pot sa ii stiu pe toti, caci suntem vreo mie si juma...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Am rasfoit toata cartea de telefoane si nimic... nici urma de Totoescu. De unde il stiu oare?

Mai cautam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Nu mai cauta nimeni, pe nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

O caut eu pe fosta mea colega de banca de la liceu.
O chema BALOG MIHAELA si este din Jibou ,jud. Salaj. E casatorita in Timisoara si are o fetita pe care o cheama Teodora. Am absolvit Liceul Economic din Satu Mare in 1996.
Poate o stiti careva ca mi-e dor de ea.

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corsge spune:

Din Craiova.Imi caut fosta colega de banca si ff buna prietena, din Scoala Generala nr.2 Traian. Ea a terminat Liceul Padagogic. Stiu ca era educatoare.Inainte de casatorie se numea Staicu Adela Iuliana.Sper din suflet sa nu fi luat drumul strainatatii.Ma ingrozesc, citind pe acest forum, cati dintre noi au plecat din tara...totusi e bine ca exista netul si putem tine legaturile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FLORYNA spune:

lic ind electronica buc, promotia 1988, e2......e cineva pe fir??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Florina ce numar avea liceul si in ce cartier era?S-ar putea sa stiu pe cineva .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

Buna!
Caut si eu colegi de liceu"liceul Agricol nr 5,TOPOGRAFIE "din Focsani promotia 1995-1999 .Imi aduc aminte de Olteanu Alina(zona Big),Airini Crinel(zona Big),Popescu Elena(zona Sala POlivalenta),Cosman Anca(casatorita la Gara sau Sud?),Gurinov Daniel(zona Autogara si apoi a plecat in Italia),Petrea Elena(zona Constitutiei nr 4)si nu mai stiu....
Daca ma poate ajuta cineva....
Va multumesc!

http://photos.yahoo.com/sugimuraionela/

Mergi la inceput