Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Eu caut pe o fosta colega de facultate din Iasi, se numeste Andreea Scutaru, care a plecat in Timisoara dupa absolvire( s-a casatorit).

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

piccaflor - pe dogarescu madalina am cunoscut-o si eu..nu stiu nimik despre ea...am fost colege in generala....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Subiectul asta e bun de "generale",cu siguranta ne-am gasi mai usor prietenii.
Si io caut muuuulta lume,dar scriu doar cateva nume:
Onoiu Liliana (Gura Humorului) maritata acum si stabilita in Germania
Zaharescu Lacramioara(Suceava)
Drelciuc Danut (ultima oara era prin Iasi)
Ionel Mariana (plecata in Germania de cca 10 ani)
Gherman Camelia( ultima oara era in SV ,lucra la Banca Nationala)
.... .si oricine a terminat lic Petru Rares Suceava promotia 1987

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pe mine nu ma cauta nimneni???
caut si eu o fosta colega de generala..Suhan Raluca..a plecat in America si nu mai stiu nimik de ea de ani buni..am fost colege in sc gen nr33..Craiova..am cautat la colegi dar nu am gasit nimik!!
poate ma ajutati voi!!
Multumesc!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu... sufla de trei ori peste ea si indata am sa vin si eu sa te ajut"


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Preda spune:

Si eu caut o prietena buna si draga din scoala generala (Ineu judetul Arad). Se numea KERNER ERIKA si a plecat din tara in 1981 in Germania, s-a stabilit (impreuna cu familia si fratele ei Joji )prima data la Augsburg, dupa care s-au mutat si nu mai stiu nimic de ea.

Poate stie cineva de ea ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

nimeni nu ne mai ajuta si pe noi????????

ANGELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Buna fetelor!
Eu caut un vechi prieten de-al mamei mele, se numeste SCURTU ION, este din comuna Ciutelec, Oradea, Jud.Bihor. Acum ar trebui sa aiba in jur de 70 de ani. Nu mai stie nimic de el din 1963. Nu stiu daca ma poate ajuta cineva, dar, stiti cum este, speranta moare ultima.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_trifu spune:

Buna

Caut si eu o fosta colega de sc gen si liceu (Arte plastice - promotia 1997 - Deva) se numeste Badiu Ramona , nu stiu daca s-a casatorit sau nu . Parintii ei aveau casa in Orastie . Ea mai are o sora mai mare Alina ( a terminat facultatea "la ecologisti" in Deva ) , iar pe mama sa o cheama Fulvia ( a lucrat telefonista la Fares - Orastie ) , iar pe tatal ei Dominitian . In anul 2000 am pierdut legatura cu ea , iar prin 2002 cand am sunat-o mi-au spus ca au vandut casa din Orastie si s-au mutat in Cluj . Ramona in 2000 urma cursurile Univ. Babes , Fac de economie . Am cautat-o prin toate mijloacele , dar nimeni nu mai stie nimic ... Va rog mult , daca stiti ceva despre ea , sa-mi scrieti. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_trifu spune:

Buna din nou ...

Chiar nimeni nu o cunoaste ??? Ce sa mai incerc in afara de pagini aurii , colegii.ro , sa intreb prietenii comuni , fostul nr de telefon ??? Un lucru am aflat sigur si anume ca s-au mutat in Cluj, dar nu a lasat nici o adresa , nimic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

hop si eu

caut incontinuare:

ILEA LAURA MARIA- ARAD

CRISTI ZAVOIANU- TULCEA(Iren , multam asta stiu si eu, am si poze cu el, dar ce folos)

GHIB LAZLO- coleg la Agromontanologie sibiu, pasionat de alpinism, intr-un timp era ghid la o firma pt turisti germani

RARES- sibiu, nu-i stiu numele de familie era neamtz, prin 99 facea facultatea de teologie, a renuntat si s-a dus la timisoara la Actorie daca nu ma insel, era tare haios si avea parul bond si lung

CLAUDIU- student la istorie in Sibiu, a renuntat in anul 3 si a plecat in Austria/ Germania, era dintr-un oras pe langa Bucuresti, mai pe scurt prima statie de dupa Bucuresti cu acceleratul catre Dragasani...ha ha ha hai ca am zis-o dar sincer nu-mi mai aduc aminte

ANDREEA din SEBES(Alba) statea in caminul 7 din Sibiu, terminase colegiu de bibliotecare in 2000 si intrase la Istorie...bruneta si scunda

si mai caut dar nici numele nu le mai stiu, nu ma mai ajuta memoria

DRAGOS- FETESTI avea o sora, are in jur de 30 de ani acum, blond, a facut fac de marina din Constanta si avea bunici langa Dragasani

si nu in ultimul rand gasca de hippisti de la Crama Veche din Sibiu, nu am decat memoria fetelor acum, i-am vazut la TVR la Stufstock pe unii si mi s-a facut un dor nebun de mare si sa vorbesc cu ei

Sebi/ Sebastian Dumitru din Rasnov, ultima data lucra la Codlea, am vorbit cu el chiar inante sa plec din tara dar i-am pierdut numarul de telefon



Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput