Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinaracu spune:

eu la 17 ani, aveam un prieten de 2 ani care ma tot "astepta". Nu-mi pare rau ca am ales acea perioada, dar daca ar fi sa mai retraiesc iar momentul, as alege alta persoana... bineinteles ca nu am ramas impreuna, de-ale adolescentei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Eu la 20... mi-a devenit si sot dar intre timp am divortat. Oricum, nu prea stiam nici eu nici el cum "sta treaba" asa ca a fost cam... nashpa... Eh, dar nu asta comentam aici, nu? Hi, hi, hi!!! De-ale tineretilor...

YLARI

http://bd.lilypie.com/Iyarp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cana spune:

Eu la 18 ani si nu imi pare rau


Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

la 18 ani cu cel care acum mi-e sot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Eu la 17 ani......cu prietenul meu cu care eram de 2 ani....si nu prea imi amintesc cu placere de el si acea zi

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaP spune:

Sunt tare curioasa cum o sa evolueze sondajul asta peste vreo 5 - 10 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_ioanid spune:

hai ca eu mai ridic stacheta de varsta: la 22 de ani ... a fost perfect, cu persoana perfecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nona_denis spune:

quote:
Originally posted by gangurici_licurici

Am si eu o intrebare (poate se pune si de un nou sondaj): am vazut ca multe dintre fetele care au raspuns spun ca au avut prima experienta sexuala cu cel cu care ulterior s-au si casatorit. Am dedus (poate pripit) ca a ramas singura persoana cu care au facut sex (sau dragoste, cum preferati).
Eu intotdeauna m-am gandit ca daca m-as fi casatorit cu primul, oricat l-as fi iubit, si oricat de minunat ar fi fost, tot as fi vrut la un moment dat sa vad cum e si cu altul/altii.
N-am avut eu nu stiu cate relatii, eu zic ca au fost cate trebuie. Mai bine zis, unele au fost relatii (vreo 2), iar altele "one night stands". Vreo 10 in total, suficient cat sa ma lamuresc ca nu-i mare diferenta...
Totusi, daca nu le-as fi avut aceste experiente, tot m-ar fi tentat sa incerc.
Acuma, intrebarea mea e (repet, pentru cele care s-au casatorit cu prima experienta sexuala) : nu v-a tentat niciodata si altceva (sau altul mai bine zis?).


Pe mine m-a tentat dar m-am abtinut. Nu pot sa zic ca imi pare rau ca e singurul, dar cateodata ma intreb cum ar fi fost.
Mi-am inceput viata sexuala la aproape 18 ani cu actualul sot. Suntem impreuna de 12 ani.

Mami de Denisache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

17.cu sotul.sot pe care il cunosteam din clasa a 6-a,fiind colegi.am fost prieteni inca de pe-atunci,apoi iubiti cand am intrat amandoi la liceu(in orase diferite) si in timpul facultatii ne-am casatorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

Eu la aproape 22 ani. Regret doar ca persoana nu a fost alta. Respectivul ma iubea tare mult, dar era foarte gelos, posesiv, nebun de gelozie, desi el a fost primul, desi NU-I DADEAM MOTIVE. Bineintels ca relatia s-a sfarsit dupa 2 ani, nu mai suportam. In accesele de gelozie imi tot spunea ca nu el a fost primul barbat din viata mea, ca dupa ce m-am culcat cu o gramada, am fost la doctor si mi-am refacut himenul, d-aia eram virgina cand m-a cunoscut. Am un gust amar de cate ori imi aduc aminte, de aceea am regretat ca el a fost primul...

Mergi la inceput