Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

La 17 ani cu o bestie de om....si ce mult regret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns David_mami spune:

La 19, dar nu am ales asa bine persoana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

la 21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

la 17 si nu mi s-a parut deloc ca ar fi prea devreme

APRIL
www.youtube.com/watch?v=l9KHHkEluv4" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu123 spune:

La 21 de ani....si am facut-o mai mult ca sa scap de 'povara' virginitatii. Nu a fost asa rau cum ma asteptam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhea spune:

Un pic dupa 18 ani , cu unul care nu prea stia ce are de facut asa ca mi-a pierit pofta pentru multa vreme dupa ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Ce inseamna "experienta sexuala"? Daca punem la socoteala pipait, pupat si alte chestii care provoaca placere ambilor implicati, am inceput prin liceu, dar nu f devreme. Sex de-a binelea am facut prima data la 23 ani , ca am asteptat un el care sa merite... si-am tot asteptat... Dar A MERITAT! A fost extraordinar de frumos si bine si neobisnuit. Si nu m-am maritat cu el, si asta iar a fost bine! Nu regret deloc ca am avut o... copilarie lunga, iar datorita naturii si lui, primului, sexul este, pentru mine, o mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

La 20 de ani jumate, a fost o experienta nemaipomenita, eram impreuna de aproape doi ani, si dupa alti doi ani ne-am casatorit.De aceea am si asteptat atat, pt ca voiam sa am un singur barbat in viata mea, si nu-mi pare rau nici o secunda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by EllaX

Ce inseamna "experienta sexuala"? Daca punem la socoteala pipait, pupat si alte chestii care provoaca placere ambilor implicati, am inceput prin liceu, dar nu f devreme. Sex de-a binelea am facut prima data la 23 ani , ca am asteptat un el care sa merite... si-am tot asteptat... Dar A MERITAT! A fost extraordinar de frumos si bine si neobisnuit. Si nu m-am maritat cu el, si asta iar a fost bine! Nu regret deloc ca am avut o... copilarie lunga, iar datorita naturii si lui, primului, sexul este, pentru mine, o mare placere.


Primele "experiente" pe la 23. Sex de-a binelea la 26. Acum am 32, sunt gravida, si inca sunt complimentata ca par incredibil de tanara. Sunt convinsa ca si faptul ca nu m-am consumat de mica a contat

naty 18+ cu (Iulia Elena)
http://bd.lilypie.com/FYlVp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eneiuliana spune:

La 23 de ani si nu-mi pare rau deloc ca nu m-am grabit. Ulterior mi-a devenit si sot, iar acum avem o fetita de 3 ani si jumatate.

Mergi la inceput