Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

la 17 ani, cu actualul sot, dar trebuie sa marturisesc ca taaare greu am asteptat de pe la 16 ani, ca era explozie de hormoni, nu alta!

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiantudor spune:

Pe la 16-17 ani ma batea gandul. dar nu gasisem persoana potrivita. La 19 ani am gasit-o si mi-am inceput activitatea sexuala.

Tks
Cu drag
Liana
http://community.webshots.com/user/TudorAnastasiaDiana
http://community.webshots.com/user/tudorrobertalexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

la 16 ani. nu regret nici momentul, nici persoana. a fost prima dragoste, ne am iubit tare, ne am harjonit... a fost frumos. nu mai suntem impreuna de mult ...

regret doar ca nu eram asa informata. de fapt stiam eu ce stiam dar nu mi ar fi stricat niste discutii cu o persoana mai mare un pic. (nu neaparat mama...) cred ca as fi fost mai receptiva la o discutie cu o prietena de a mamei. oricum, totul s a sfarsit cu bine. e, nu chiar sfarsit..., inca mai prestam...joia si de craciun



diana si david 03.12.06


Pentru Diana. www.copaculdehartie.ro/ajuta%20.html" target="_blank">Copacul de hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonamea spune:

Din experienta mea va spun ca am inceput la 22 ani dupa noaptea nuntii,cand nuntasii se retrasesera pe la casele lor si noi am ramas singuri prima oara intr-o camera inundata de parfumul teiului din curte.A fost o experienta romantica.Eram pregatita(de-a lungul anilor,de cand am avut prima menstra) de mama,tata,prietene,colege despre ce inseamna acest moment in viata unei femei.Nu erau carti la indemana atunci,in epoca de aur,dar erau oameni dispusi sa te invete,cu tact si bun simt.Nu regret ca am fost virgina in noaptea nuntii-a ramas singurul barbat din viata mea sotul din acea zi.

quote:
Initial creeata de Andrada

Sondajul de fata se vrea un ajutor pentru mamicile de adolescenti.
Sinceritatea obligatorie!!:)



iubeste si vei fi iubit,iarta si vei fi iertat,fii fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La 19 ani si 4 luni...cu cel care a si devenit si sotul meu...era deja pregatita nunta

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peachy spune:

Eu la 19 ani, cu cel care acum mi-a devenit sot
Nu a fost cum am visat eu ca o sa fie...din contra...Dar ne-am descurcat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onyxg1998 spune:

La 18 ani, si a fost ceva foarte frumos, minunat.

Pupik de la Onyx si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaviotita spune:

la 21 de ani cu cel care mai tirziu mi-a devenit sot

angishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaD spune:

La douazeci de ani fara vreo doua luni.In luna mai,1995.Cu actualul meu sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

La 20 de ani cu actualul sot. Si nu regret niciodata ca n-am facut-o mai devreme, pt ca a fost prima oara pt amandoi. Nu a fost foarte minunat prima data

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput