Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Prima data a fost la 21 de ani, cu sotul meu.A fost o experienta unica, minunata, a fost o unitate nu numai fizica, ci si psihica, afectiva...a fost si pentru el prima data...
Ne bucuram de o relatie minunata, care credem ca va dainui o viata intreaga...pana cand moartea ne va desparti, asa cum am jurat...

Adriana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

La 21 de ani si 9 luni cu cel care astazi imi este sotior, eram amandoi studenti, eu anul 2, el anul 5. Offf.....studentie dulce studentie.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?ownerId=112104402&artistType=&photoFuid=00103926520300w4Xv7Y392652 POZICI

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

la 18 ani si 3 luni cu cel care are fi trebuit sa-mi devina sot...dar, datorita unor probleme legate de familiile noastre, ruptura a avut loc cu 2 luni inainte de nunta! cel de al doilea prieten din viata mea mi-a devenit si sot!

"Help my bunny take over the world!"
http://tt.lilypie.com/VGHop3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

La 19 ani ,nu pot sa zic ca a fost frumos chiar nu ma asteptam sa fie atat de naspa tot organismul era incordat si nu prea mi-am dat seama ce am simtit asa a fost si cu primul sarut;am fost 2 ani impreuna si pot sa zic k mi-a folosit atunci cand m-am casatorit cu alta persoanacare nu prea avea experienta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

La 20, cu actualul meu sot Nu ma astept ca un sondaj facut in randul generatiei de adolescenti de acum sa aiba aceleasi rezultate ca la noi. Noi va trebui sa avem multaaa grija cu copiii nostrii.

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La 21 de ani si jumatate. Tipul era cu muuult mai mare decat mine, eu eram indragostita lulea de el, el insa de mine nu. Aveam sa aflu asta dupa! Daca as putea sa dau timpul inapoi sigur nu as mai repeta greseala asta.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

19.ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Robertino26 spune:

18 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

la 22 ani si o luna si cateva zile. era a 3-a zi de paste .

imi aduc aminte ca toate prietenele mele "activau" mai de mult, iar eu ma simteam un pic aiurea ca se faceau glumitze. amuzant e ca in fiecare ultima zi din an imi spuneam, "of, daca o sa mor fata batrana?" , auzi de ce mi-era mie frica....

nu a fost cine stie ce, caci eram emotionata si nu stiam ce si cum.
din pacate nu a fost sa si ramanem impreuna, cu 3 luni inainte de nunta,
am lasat totul balta. era prea gelos si nu l-am mai suportat.
si multumesc lui dumnezeu ca m-a facut sa-i vad adevarata fata, caci peste cativa ani am gasit pe sotul meu care este cel mai dintre cei mai buni din lume.

viitoare sper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Interesanta intrebarea! Doar ca trebuie sa fim constienti la un lucru...majoritatea au raspuns "dupa 20 de ani", ceea ce insemna ca majoritatea facem parte din generatia de pioneri!Ceea ce se aplica atunci, astazi a devenit poveste!

La aproape 20 de ani cand mi-am inceput viata sexuala am fost si eu (constienta de mine)la planning familial...sa cer anticonceptionale sau ma rog, vroiam o masura de protectie. Eram studenta! Am intrat in cabinet, in jurul meu erau o gramada de pers(medic, asistent si alte pers...probabil rezidenti ,nu stiu)si ma intreaba de ce am venit si ce vreau...deja mi se uscase gura si nu stiam cu ce sa incep am avut asa un mom de ezitare...

Spun asa, mai mult in soapta ca as vrea anticonceptionale...tanti imi spune ca trebuie sa-mi faca un test (mare test)ma tras un pic de sani,m-a intrebat daca fumez sau nu si la ce varsa mi-am inceput viata sexuala. Am raspuns...19 ani si 11 luni!!! In mom ala, toata lumea a inceput sa rada in hohote...m-am simtit penibil...si mi-a spus"bine, asa-i spui mamicii....dar noua?"am repetat raspunsul , iar dr. intrebarea si tot asa.Imi venea sa-i spun ca-i nesi si ca nu-s bataia de joc a nimanui, dar mi-a dat o explicatie care pe moment nu m-a incantat, dar mai tarziu m-a nelinistit.
In fata mea, a intrat o d-soara...avea un carnet de elev in mana cu coperti rosu-portocaliu(m-am gandit eu ca ar fi la liceu), dar era eleva in clasa a 7a...si venise sa spuna ca este insarcinata in 14-15 sapt si ca vroia sa faca intrerupere de sarcina si vroia sa mai stie daca se fac reduceri pt elevi si studenti.

Dupa aceasta povestioara, atmosfera a devenit una mai profesionista si mi s-a explicat ca ma aflu printre pacientele batrane care vin si spun ca si-au inceput viata sexuala in jur de 20 de ani.

Nu stiu daca este un trend sau daca am fost noi mai "looseri", dar in ziua de astazi apar tot mai multo copii care fac copii!

Mergi la inceput