Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Am inceput de cateva zile si deja sunt "dependenta". Acasa trebuie sa negociez cu sotul meu orarul la internet, noroc ca mai pot accesa si de la serviciu.
Desi nu avem copii am gasit multe lucruri interesante si utile.

Multumesc pt ca existati



kiss

MA DECLAR NEBUNA! am un singur motiv! viata e prea scurta ca sa fii normal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

DEPINDE DE TIMUL LIBER ,EU DE EXEMPLU LUCREZ ACASA ,FAC CONTABILITATE SI AM DOUA CALCULATOARE UNUL DE MUNCA SI UNUL PTR. DISTRACTIE,SI DE OBICEI LE DESCHID PE AMANDOUA ODATA ,ASTA PTR. "DISTRACTIE",E CUPLAT LA NET TOT TIMPUL ASA CA INTRU PE D.C. SI IN TIMP CE LUCREZ MAI IMI ARUNC OCHII SA VAD SUNT SUBIECTE NOI.INTERESANTE SAU AM MAI PRIMIT VREUN RASPUNS,ASA CA STAU DESTUL DE MULT PE AICI!
CRIS6+

T.CRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

de citit va citesc de vreun an, dar de scris abia m/am incumetat

deci sunt foarte rare zilele in care nu deschid DC, atunci cand sunt plecata din localitate , in rest fiind toata ziua in fata calculatorului la lucru imi tot fac pauze si ma relaxez citind pe aici

imi place mult, sotul meu spune ca sunt dependenta deja, efectiv m/am obisnuit cu voi si daca trece o zi fara sa citesc macar parca nu mai sunt eu

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

De dimineata de la 9 deschid calculatorul,binenteles pagina de start este Despre copii,si pana seara la 1-2 sunt pe DC,asta in caz ca nu plec sau mi se strica pc-ul

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu am o dependenta aparte.
Cateodata stau in nestire zilnic, altadata ma de- conectez total de lumea virtuala si ma implic total doar in cea reala, dar inevitabil ma intorc la cea virtuala si mai abitir...

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

In general stau cel putin 2 h, dar se intampla sa stau si 1/2 zi.

DC a ajuns sa-mi creeze dependenta, cum suna si "avertismentul" de la Homepage.

Asta e! Ma bucur ca exista DC si ca eu fac parte din el.

Eli mamisor de Bianca si Andreas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirinda2000 spune:

Cand am descoperit DC acum vreo 2 sapt am fost super incantata !!stateam si 2 -3 ore ;AM CAUTAT SUBIECTE CARE MA INTERESAU , si AM GASIT ; m-am informat asupra multor probleme .
acum intru direct pe forum sau pe paginile care ma intereseaza , si reusesc sa stau 1/2 ora pe zi si intru aproape zilnic pe DC .[;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

De conectat stau conectata tot timpul cat stau pe net dar nu neaparat scriu .De citit citesc multe subiecte dar de! mai trebuie sa fac si treaba in casa .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

La serviciu tin pagina deschisa de cele mai multe ori, deci 9-17:00, dar scriu si citesc doar atat cat imi permite timpul.
Mai trebuie sa si lucrez

"Remember not only to say the right thing in the right place, but far more difficult still, to leave unsaid the wrong thing at the tempting moment."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

eu stau cam 1 ora/zi, depinde de timpul liber.Cand ajung seara acasa,dau drumul la calc.direct pe DC.Cred ca deja imi creeaza dependenta.Imi place ce se scrie pe aici, in preajma voastra ma simt bine si nu ma simt singura, parca sintem niste prieteni vechi care stau la taclale.E super.M-am hotarat tarziu sa postez , iar acum , nu trece o zi si obligatoriu trebuie sa scriu ceva. DEPENDENTA TOTALA, cum spuneati si voi.

MG

Mergi la inceput