Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maimutzica spune:

Stau minim 2 ore zilnic...in functie de ce program am...


Sobaritza cu experienta execut carute diferite modele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

De cate ori am putin timp liber,dimineata,la pranz si seara....
Din pacate,din octombrie,timpul meu liber se va scurta considerabil,caci voi merge din nou la srvici,cei doi ani de stat acasa se vor termina....
Oricum,DC e ca un drog si sunt dependenta de site.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.chiriac spune:

Eu imi dorsc sa stau toata ziua,insa timpul nu-mi permite.Intru si pe alte site-uri cu informatii pt copii,insa "D.C." e cel mai bun.Bravo noua!!!sintem cei mai tari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iube2001 spune:

Prea mult!Cam 4-6 ore......cine zicea ca da dependenta are mare dreptate!Va pup!

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraM spune:

Cat se poate de mult ... in general stau cel putin 2 ore pe zi, depinde cat de mult am de lucru in ziua respectiva. Eu acasa nu am internet, dar cum dau de un calculator conectat la internet intru sa vad ce noutati au mai aparut .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

" Despre Copii " este ceea ce nu am avut atata timp :un mod de relaxare totala.Sincer ,ma simt ca intre f vechi prieteni ,de care nu ma simt jenata si pe care ii caut cu placere in fiecare zi.
As vrea sa nu fie o placere care sa dispara ,as vrea ca tot ce citesc aici sa ma ajute in tot ce fac si va urez la toate tot ce poate fi mai bun de la viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

Mai mult de 6 ore deoarece nu lucrez momentan()dar nu vreau sa ma gandesc la momentul cand nu voi mai putea sta pe forum atat cat imi doresc,va fi greu pt ca am devenit dependenta...


Ancutza-gravidutza&Alex 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Vaaai, groaznic de mult fata de timpul liber pe care il am... Mai ales cand e plecat sotul-stau numai cu capul in calculator si cu pagina DC deschisa... Si nu s-ar zice pentru ca mai mult citesc-de postat mai putin.

Mai ales cand sunt in sesiune, in loc sa invat-uite, saptamana asta copilul e la tara, sotul in delegatie, duminica am examen... Sa-mi fie rusine ca n-am invatat nimic, am stat pe Dc de cum am venit de la serviciu.

Oare cum sa fac sa ma tratez de dependenta asta, ziceti voi?!

Oricum e super tare!

Cred ca as fi in stare sa stau non-stop!

Dara si Darisor http://photos.yahoo.com/dana_birtas

"Oamenii mari nu inteleg nimic, niciodata si este obositor pentru copii sa le tot explice"

Antoine de Saint Exupery - "Micul Print"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaloredana spune:

Cand am descoperit forumul ,nu ma gandeam nici o clipa ca imi va fii cel mai bun prieten.De cand sant gravida si stau acasa ma topeam de plictiseala si ma apuca plansu..doru de casa etc....acum va am pe voi si stiu ca am cui cere un sfat..aici e intotdeauna cineva care ne sare in ajutor chiar si asa virtual.
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

La inceput am intrat foarte rar, dar in ultimul timp stau toata ziua si urmarec ultimele noutati.Cum la servici nu am multa treaba, stau aproape5-6 ore, iar de la 8.30-9 pana pe la 1-2, depinde de cat de somn imi este.Dependenta totala.
Oricum sunteti NUMBER ONE.
Am invatat multe de aici in ultimele doua luni, mai ales ca trebuie sa fii tu insati si mai ales sa stii sa ierti si sa fii comprensiva cu opiniile tuturor, chiar daca nu sunt la fel cu ale tale.
Oricum imi cer scuze daca am gresit sau am uparat pe cineva, si va doresc pagini u miliardele.
Pupici

Mergi la inceput