Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Cat timp petreceti pe desprecopii.com ? | Autor: papadie

Link direct la acest mesaj


Sondaj propus de Mirunda:
Cat timp alocati din timpul dvs. liber sau la serviciu Forumului nostru DC:

Intrebare sondaj:

Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?


Cat timp alocati din timpul dvs. liber sau la serviciu Forumului nostru DC:

Alege respuns:

zilnic mai mult de 4 ore
zilnic mai mult de 2 ore
zilnic 0-2 ore
ma uit o data la 2-3 zile pe DC
ma uit saptamanal
ma uit lunar
complet neregulat, ba ore intregi /zi, ba zile/saptamani deloc
nu ma incadrez in nici o categorie, pentru ca....(explicati)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anisia spune:

hehe..pana acum o saptamana si eram aproape 24 din 24 pe dc.Acum insa m-am angajat si daca stau 1 ora cumulat e mult:(((((((Mi-e dor rau de voi.Nici nu mai apuc sa citesc subiectele active de pe forum.Ajung seara tarliu si dupa aproape 12 ore cu ochii in calc acasa nu mai am chef.Si mai e si Rares la care astept cu sufletul la gura sa ajung!!!!
Va pup! si sunt cu gandul mereu la voi!

"Copilul nu datoreaza parintilor viata ci cresterea"
Adina si bb Rares Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:

Am raspuns la ultima pentru ca as putea sa ma incadrez la toate, in functie de ziua saptamanii, de perioada respectiv si activitatile mele personale. (oarecum exista o regula)
Sunt zile cand intru si stau la citit cam o ora per total (cateodata intru si de 2-3 ori pe zi daca e ceva foarte interesant pt mine), sunt zile in care intru sa vad doar daca am mesaje, zile in care nici macar pentru mesaje nu intru, dar si zile in care stau mai mult de o ora ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmen spune:

Ador clipele petrecute pe acest site, unde timpul trece foarte repede. Imi place dinamismul, profesionalismul si seriozitatea cu care sunt abordate toate subiectele. S-a format o micro comunitate virtuala in care fiecare membru se simte ca intr-o familie. Eu asa simt si va multumesc.

Carmen si bb Calin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Petrec destul de mult timp pe DC.Nu in fiecare zi la fel,poate.Acum sunt in concediu cu copilul si am timp,dar peste 1 luna face 2 anisori si eu incep lucrul.Nu stiu cat timp voi mai avea pentru DC,dar oricum voi intra zilnic.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Sincera sa fiu, cred ca devine o obisnuinta de a sta mai toata ziua pe forum,desi mai am multe alte lucruri de facut!
Nu glumesc deloc, astazi am tot stat de pe la 11 dimineata, cu o pauza de o ora si ceva, iar cum am prins un moment liber uite-ma iar aici!!
E... dar in curand va veni bebe si mai mult ca sigur ca nu voi mai putea sta atat de mult!



Nally

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pana imi termin jobul zilnic pe aici...si inca un pic.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabione spune:

depinde de timpul pe care il am .
de obicei in jur de doua ore, altori si mai mult.
oricum intru zilnic ca sa imi verific si mesajele.
vreau sa va spun ca imi place la nebunie acest site.

pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Si eu sunt dintre cei dependentzi. As mintzi sa spun ca stau mai putzin de 4 ore. Chiar voiam sa va propun sa facetzi si categoria celor de 8 ore- cat un program de lucru

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Peste 4 ore/zi. Chiar simt o dependenta de acest forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankka13 spune:

e super siteul .Uneori stau ore intregi .Dar orice problema s-ar ivi tind sa o discut aici .E un sentiment placut sa stii ca ai prieteni

Mergi la inceput