stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

cand culci seara copilu si spui "mai intru 5 min si apoi ma culc", dar auzi copilul ca mataie ca ii e foame si te gandesti "ce are ca a mancat acum 2 min" si uitandu-te la ceas realizezi ca au trecut 4 ore de cand tot dai clik .
Nu mai spun ca dupa ce papa puiu te duci sa inchizi calc , dar nu inainte de a da un refresh sa vezi ce mai zice lumea, si dimineata nu stii de ce esti obosita.
Sau cand tai Bucurestiul in doua se scoti copilul in parc(ca acolo au stabilit fetele de pe forum o intalnire) cand poti merge in parcul de langa casa.


Ramona & Loreema
http://photos.yahoo.com/loreema24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Sunt dependenta de DC pentru ca ( de ex ) astazi nu am avut spor la munca pentru ca site-ul n-a mers si eu sunt obisnuita sa muncesc... in timp ce dau refreshuri la subiecte !
Sunt dependenta de DC pentru ca pana acum un an aduceam acasa legi si altele de genul si le discutam cu sotu...acum printez subiecte, raspunsuri, povesti si mai ales perlele bebeilor nostri ( consider ca suntem o familie cu multi membri ) si le citim/discutam dupa ce o adormim pe bebelina.

Sunt dependenta de DC si am imbolnavit si pe altii ! Si imi pare bine !


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Intr-adevar acest site creeaza dependenta!Azi dimineata am zis ca ... nu stiu ce fac cand am vazut mesajul ca se lucreaza la site si sa revin mai tarziu...Ca sa nu mai spun de zilele cand internetul nu vrea nici mort sa mearga...Ah! E jale!
Am placuta senzatie ca aici am gasit atatea prietene.Si nu numai:cand am avut nelamuriri legislative...tare bine a fost cand Marius mi-a explicat ce si cum....
Ce mai? desprecopii este un drog tare bun...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana
Poze-de-familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apaty_2005 spune:

Va pupicste o viitoare dependenta de DC.Ce spun eu,e primul mesaj pe care-l trimi si deja am vizualizat mesaje cu zecile.Mi-a luat mult sa va scriu.Simt deja dependenta in aer.Va pupic pe toate si ma alatur cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Si noi am devenit dependenti deeste ca ,cafeaua care o beau zilnic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosalinda spune:

DC este fenomenal. Nu ma asteptam sa gasesc atatea lucruri aici. DEPENDENTA este putin spus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

AM PESTE O LUNA SI O SAPTAMANA NUNTA..........IN LOC SA MA OCUP DE NUNTA; EU SUNT PE DC.......

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

DC este un site cu oameni minunati, unde afli intrebari la tot ce te intereseaza. Intr-un cuvant nu esti singur.
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Ai mare dreptate ELENA. Si mai sunt in ceea ce ma priveste:
1-cind doarme bebe ziua si am un moment de respiro iar in loc sa ma duc sa fumez linistita ma indrept cu pasi repezi la calculator
2-cind fetita cea mare ma roaga insistent sa o mai las si pe ea la jocuri pt ca e calculatoeul pe care MOSU i l-a adus ei
3-cind abia astept sa adoarma toata casa iar eu sa-mi vad linistita de DC.
poate mai sunt motive dar momentan am lapsus.

luminita mamica ALEXIA[ 9 luni] si ADRI [6ani si 9 luni]











fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Apanda spune:

Dependeta de dc se vede in pauza de masa de la serviciu cand in loc sa merg sa pap cu ceilalti colegi eu stau sa citesc ce s-a mai intamplat pe aici. Asta e! recuperam

Pupici pitici multi si mici, de la A@A@A

Mergi la inceput