stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Iuui...fetele....si eu sunt dependenta A ajuns mami meu sa-si doreasca sa nu merga netu...sau sa "uite sa-l plateasca" , iar iubi ... ma scoate mai des la plimbare... relaxarea acasa se poate termina oricand cu 5 -10 -15 ... minute pe dc Oare si dupa nunta tot asha a fi? Shi cand vine bebe? Io una nu vreau sa-mi treaca... Chiar imi place

Nunta noastra
Logo
Poze

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ManyHope spune:

Eu declar sus si tare ca nu sunt ca voi, nu prezint nici unul din simptomele prezentate de voi ! NICI UNUL.

...e drept ca intru pe DC de cate ori pot, in mod normal in fiecare zi... adica de cateva ori pe zi, nu pot sa le socotesc de cate.... mai multe, iar e drept ca urmaresc cu maxim interes cateva subiecte si altele mai asa, ca n-am timp pentru toate cate as vrea, iarasi e drept ca uneori intirzii "fara numar" citind articolele si ma apuca uneori mancarime la de'ste sa scriu chiar si eu ce-o fi, ...mai sunt si altele "drepte", dar astea n-au nici o legatura cu dependenta fata de DC,absolut nici una, as putea oricand sa ma las, daaaa de ce as face-o ? daca ar fi vorba de o dependenta serioasa, ar avea rost, dar asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by ManyHope
[...] dar astea n-au nici o legatura cu dependenta fata de DC,absolut nici una, as putea oricand sa ma las, daaaa de ce as face-o ? daca ar fi vorba de o dependenta serioasa, ar avea rost, dar asa...

--------------------------
"Las-o ba ca merge-asa,
Ne-am obisnuit cu ea!
Las-ooooo! Las-ooooo!
Las-o ba ca merge-asa,
Ne-am indragostit de ea!
Las-ooooo! Las-ooooo!"



hihihi...ai incercat?

continuati va rog la partea a doua a subiectului
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48280

Oana_B

Mergi la inceput