Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Tastam de pe mobil si a apasat fiemea pe trimite inainte sa termin mesajul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

imi spuneti si mie ce filme faine din copilaria noastra va mai aduceti aminte? Vreau sa-i pun lui fiu-meu filme sa vada si el, plus ca aude si romana si e de bine. Deci vreau filme interesante pt 9 ani. M-am gandit la Fram ursul polar, dar nu am gasit pe youtube filmul. Mi-am mai amintit de Ciresarii. Mai tineti minte altceva, ceva idei?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Toate panzele sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Ciresarii.
Amintiri din copilarie.
Racheta alba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Buna dimineata piguine si pinguin(i). Inca mai lenevesc la cafea si o ultima tigara, am hranit sectorul zootehnic si apoi trec la cel horticol, pe care il mut din balcon in sera/camp. Va urez o zi minunata, noi fugim la tara, la aer curat si munca pe ogor, mi se pare atat de reconfortanta dupa 5 zile de lucru cu soarecele si ohii in ecran... Cred ca doar cu Glimmer impartasesc dragul scurmatului pe tarla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Buna dimineata!
Fetele mele nu fac scoala azi. Ana are liber oficial, celor mari li se falfaie. Asa ca o sa plecam din Bucuresti, sa ne aerisim. Sora Torei are o casuta pe la vreo 40 km, merge acolo in we. Si noi cu ea. Acolo am pus deja ceapa, sa vad acum cat e de mare. Azi vreau sa pun rucola, am luat un plic de seminte, sa vad ce minune iese. Normal, normal...o punem si de gratar...
Discutand de mancare, vreau sa va informez ca sunt singurul calificat sa va dau sfaturi de slabit, daaaa???
Asa ca deocamdata ii spun doar sefei ca mie imi place de ea cum arata asa ca nu vad de ce se sfieste sa se expuna in fata barbatilor. Pentru ca da, pana nu se apuca de miscare si nu-si regleaza "evacuarea", nu va face mare lucru cu nici o dieta, Rina, boabe sau orice altceva. Adica orice "masinarie" e performanta doar daca functioneaza cat mai optim. in punctul asta as lasa-o pe Tora sa va povesteasca cum a constatat ea ce bine arata cu 10 kg in plus fata de perioada in care se chinuia sa slabeasca Si cum n-are nici un chef sa se infometeze la nesfarsit, ca oricum o sa vina vremea aia cand n-ai voie aia, n-ai voie aialalta...
Acum Mada: te-ai laudat ca pui poze cu +50. Ei?
Pe forumul celalalt o sa scriem in curand; incercati sa ajungeti acolo, sa lasati un mesaj, adica sa reusiti. Scriem tot aici, dar sa fim pregatiti.
Pa, revin diseara. Cu poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

La sala cu tine maine.
Drum bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carmenbr

imi spuneti si mie ce filme faine din copilaria noastra va mai aduceti aminte? Vreau sa-i pun lui fiu-meu filme sa vada si el, plus ca aude si romana si e de bine. Deci vreau filme interesante pt 9 ani. M-am gandit la Fram ursul polar, dar nu am gasit pe youtube filmul. Mi-am mai amintit de Ciresarii. Mai tineti minte altceva, ceva idei?
Multumesc.

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

Ajutati-o pe Diana!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!




Aventurile lui pin pin...desene animate...adorabile.
Pistruiatul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

La sala cu tine maine.
Drum bun!


Cu cine la sala?eu?nu nu....eu alerg,

Rufus,vrei cu +50 de kile?ca ani...nu am.
Sau before si after?
Bey,pentru after 50+ ma intalnesc saptamana viitoare cu Laura si o sa depuna ea marturie.
..la 50+?
Uite ca vine...dar repede ca o sterg....

Deci 50+ in 04.07.2009 cu o luna inainte de a naste.
Poza de iarna..inainte de a ramen gravida...
Poza in pantaloni trei sferturi....sunt acum....sa vedeti ce ma mai fac pana da vara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Si acum sa vedem si poze cu -2, 5 cm de la burta, sa ne facem o idee de diferenta:))

Mergi la inceput