Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

O sa le sterg in maxim o ora.
Poze cu mine in...chiloti a vazut Laura..da` nu poci sa le pun aici ca o sa creasca traficul.O intrebati pe ea saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Neata pinguinilor si Sirs penguins,
O zi frumoasa sa aveti!

Ha, ha, ha, lipsesc 2 zile-n cap si ce gasesc? 2,5 cm mai putin, randunici ce zboara cu 56 kg, chiulangioace...

Io fusei racita cobza.
Fata e ok, i-au iesit si analizele, mai putin calciu ionic da ala general foarte bun, fierul sa mai dea si la altii, ceva albe crescute...
Acu e mai bine. A inceput sa ma enerveze si sa se certe cu ta-su. E semn de sanatate.

Azi e zi de scoala si la noi. Dar asa cum zise Rufus li se falfaie. Au hotarat la scoala: chiuleala in masa. S-apoi invatau si dupa-amiaza.

Sa va spun ce am patit cu analizele. Am avut de la dr. de familie gratuit, conform legii nu? Am umblat pe la vreo 4 laboratoare sa i le fac. Nu mai aveau fonduri si pe listele de asteptare ocupam locul 800+
Le-am platit. Mei, cine nu are bani si e musai ce face?
Dar... sa nu vorbim politica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bine ca e bine fata......asta cu fondurile....ai nevoie de pile ca sa prinzi...

Cine nu are si ii trebuie cere ajutor,se imprumuta...cumplit,Vivi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

si cu ce cadorisesti pilele ajungi tot acolo nu? Eu cred mai degraba ca se cam termina fondurile spre sfarsitul lunii. EDIT: cine n-are bani sa-si puna pofta in cui. Doamne ajuta sa fim sanatosi!

Noi am fost la incredibila lume a banilor la muzeul de istorie. Afara e soare frumos, am mai fi umblat pe-afara dar capul familiei merge la munca in seara asta. Iar fi-miu maine la 7 e la scoala la euclid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Va mai amintiti de schimbul de cartonase, surprize, timbre... etc!?

Azi am fost la Parcul Izvor pentru schimb de cartonashe cu dinozauri. (care se dadeau intr-un supermarket la anumite cumparaturi). Ft tare ideea, eveniment in parc de mare spectacol.

Nebunieeeee!!!
Mamici, tatici, bunici, pe jos pe iarba si pe covoare in grupuri grupulete... care are 61 (asta e o carte aurita, mai rara...) am toata seria rosie... ce dai la schimb!?

Ne-am intregit colectia de 144 de carti. Ne lipsesc doar doua: nr 135 si 136.
Avem dubluri muuulte. Cine mai doreste, cine mai pofteste

in img de coltz va prezint doua personaje din aceasta poveste:
un Anduzaur, unTeozaur si un Triceratops


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Wow, alinuko, ce au crescut aia mici ...

La noi a plouat toata noaptea si acum de dimineata, noi avem soccer ...bine, stiti voi, noi doar cu gura. Nu stiu cum o arata terenul ...si ai e si frig, de geaca.

Dupa amiaza a zis tata ca ne da o masa, ca sapt viitoare e ziua lui (Sf. Gheorghe) ...mie coca imi da doar un shrimp.
Asa ca azi mancam la brazilieni ...a picat bine, ca azi e zi de proteine la Rina ...acum de dimineata am luat o gura de branza ..yummi !!!

Poate dupa masa, daca s-o face mai cald, sa mergem in parc ... Poate.

N-am ajuns aseara la gum ca a trebuit sa cumpar bauturi si snaks pentru meciul de azi ... Dar nu renunt.

Va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Sefa-pai azi dupa meci te duci la gym,asa-i;))-eu tocmai ce am venit,ma dor niste muschi de numai ca si ieri aia m-a muncit de numa' cu nisyte greutati la care eu nu prea is experta ca nu prea le plac si normal nu ar trebui sa ridic cica..anyway I'm alive si poate reusesc niste wii dance mai incolo..dc fii-mea mai vrea ca ieri s-a suparat ca o bat la puncte..
Alina- ce fain de voi cu asa vreme, la noi a plouat si cica baga niste lapovita azi, maine soare si de luni iara 14c..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

da, denisam, dimineatza era alb pe jos si un friggggggg. halal primavara , daca si la anul face tot figura asta ma mut in california, ramane sa ma hotarasc pe langa cine

sefa, eu ma mir de ce te miri tu ca nu iti merge dieta. pai dimineatza nu se mananca branza, soro, ci fructe , in fiecare dimineatza pana la pranz doar fructe din 2 in 2 ore. iar daca te-ai hotarat sa mananci carne , seara mananci tot ce ai mancat la pranz adica tot carne, nu branza sau oua. iar daca te-apuca delirul te agati de un pumn de semninte sau nuci sau mananci niste legume acolo, nu lasi delirul sa puna stapanire pe tine

edit: acum m-am prins ca denisam vorbea cu alinuk. oricum sa stii ca si la noi e iarna!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

si la noi zapada proapspata de dimi... si frig...br

si sa marturisesc ca inspirata de denisa m-am trezit!!!! (va dati seama) la 7.30, am facut cafeaua, hranit partial pruncimea si la sala tot familionul

copiii au jucat fotbal in sala si noi ne-am dus la cycle... la un nene in varsta si cam dement. asa ca azi am bifat o bulina rosie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

eu tot nu ma pot loga pe noul site si nimeni nu ma ajuta!!!

Mergi la inceput