Stelute de iulie-august 2013 (80)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Bine ca mi-ai zis Doxy, ca o sa imi iau si eu.La banutii astia, daca e si buna, e perfect!
M-a rugat sotul sa-mi iau de la targ dar erau imeeeense si costau 150 de lei, plus ca nu pareau asa ok finisate...

Am preferat sa schimb de banii aia pernele noastre, mi-am luat din acelea cu memorie si sunt fff bune, le recomand! Am gasit la IKEA la 60 de ROn bucata, pt cine doreste.

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

doxy unde ai vazut ca eu ma uit pe site si blonda fiind nu vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Asa e iubita! Sanatosi sa fim ca o scoatem noi la cale!
Dar e frustrant, stii...tai de colo, tai de colo...si acum cand vine bebe avem nevoie de atatea!
Ne ajuta pe noi Dumnezeu sa fie bine, sunt sigura! Mereu a fost alaturi de noi!

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

as fi vrut si eu sa-mi iau o pereche de pantofi cu varful ascutit si toc cui, dar cred ca in lumina ultimelor evenimente zic pas...vazusem unii la musette chiar ca Olala!
Cred ca o sa ma multumesc cu niste balerini, mai ieftini

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

oxana oarecum te invidiez ca esti acasa...





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobitule atata timp cat va aveti unul pe calalat nimic nu mai conteaza...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitzule, te inteleg. Desi nu mi s-a intamplat in asteptarea unui bebe, cand am lucrat la bnr am trecut prin taierea cu 25% a salariului. Desi noi nici nu eram bugetari...dar au facut ei fondul de solidaritate al lui peste...A fost foarte frustrant. Sotul meu a renuntat la un moment dat la un salariu aproape dublu tot pentru ca nu mai avea viata, noi ne certam intr-una...Apoi eu am avut experienta anului trecut, cand am plecat de unde eram (si sunt si acum) pt 3 luni pe un salariu cu 33% mai mare. Dar plecam la 10 de la serviciu, depresii peste depresii...ma dureau toate alea...aproape sa ma imbolnavesc. Sotul meu nu mai stia ce sa-mi faca. Si cand am aflat de bebe mi-am dat seama ca nu mai sunt numai eu...si e important sa fac ce e mai bine si pt bebe. M-am intors la vechiul loc, pe vechiul salariu (banca nu isi permite sa dea mai mult). E frustrant uneori dar nu pot sa spun ca mi-a parut rau macar o data. Banii sunt bani. E de preferat sa avem cat sa nu ne facem griji pt ziua de maine dar perioadele astea trec

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Olimp
Anca eu am o brosura de la ei u oferta pe sapt viitoare. Nu pe net...

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/lidl_ro

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Asta este pe net la Lidl http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-7398195C-525A7074/lidl_ro/hs.xsl/index_18235.htm


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput