Stelute de iulie-august 2013(79)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Maeve iti intri in ritm nu ai ce face ,asa suntem noi mameleai mei de luni incep scoala si o sa fiu un pic mai libera ,au foarte multe teme de facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

teo

delia r sper ca nu e nimic grav cu nepotelul




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

Ele gynipralul e mult mai puternic decat no spa. Eu iau o jumatate de tableta. Nu se ia neaparat cu no spa, cand a fost mai nasol le-am luat impreuna.

Ama asa ma gandeam si eu la ceva terasa sau loc de joaca, cam 2 ore se sta la locul de joaca. Mi-e mai comod si mie.

Maeve Nadia o cheama. La locul de joaca e cel mai convenabil cred, pt ca e e si o tanti care ii supravegheaza. Sa intreb si cat costa si cum se procedeaza.

Am primit niste lacramioare cu tot cu pamant azi, asa ca am rugat-o pe tanti care sta cu fiica-mea sa le planteze. De abia astept sa infloreasca ca sunt innebunita dupa ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Cris felicitari si tare funny doc tau Fetele intrebare este adevarat ca nu putem folosi dupa nastere deodorant cu parfum?? De ce? La mine sticku mi se pare ca nu are asa efect in schimb spray Rexona este cel mai bun.

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

dana de unde ai mai aflat asa minune ? eu una nu cred ca exista restrictii...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetelor de 3 ore nu pot sa respir gargaritele sunt in stern simnt ca ma urc pe pereti de dormit iok

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, Teo, Delia R, la orizontala cu voi!

Dana, de unde mai e si aceasta noua interdictie? Putem sa ne dam cu bicarbonat de sodiu, cum m-a invatat mama cand eram mica si nu utilizam deodorant

Amalia incearca sa iti pui o perna in plus sub cap si umeri

Zuzica mea cea minunata iar e la ora de tumbe. Imi salta burta de imi vine sa chiui

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Off, Amalia, draguta, nu stiu cu ce sa te ajut ca as face-o cu draga inima Ma rog la DD sa fii bine!

Eu am facut o pauza, am mai bagat o gura de cafeacu laptic si o inghetata sa ma racoresc putin. Eu sunt innebunita dupa inghetata de cacao, vafa, de la Mega Image. Ati incercat-o?

Pt cine doreste sticker, uitati ce am gasit:

http://www.sticker-decorativ.ro/ofertele-beestick

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy,Olimp, nu exagerez, le fac usor, usor, dar bine.
Am asa un sentiment placut cand le vad pe toate puse la punct parca am mai bifat ceva pe lista si m-am mai degrevatde sarcini . Cand o sa intru in prenatal in Iunie o sa fiu libera sa ma plimb si sa fac doar lucruri usoare.

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Ce frumoase sunt, Bobitza! Multumim!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput