Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m
Sunt nesimtita daca cer mai multe? Chiar vreau caldura, nu de alta, dar m-am saturat sa-l imbrac pe Raul cu 20 de straturi de haine!!


Stii cum o sa facem? Cand or sa vina caldurile alea, or sa fie direct 35 de grade si o sa fim iar nemultumite ca ne umflam, ca nu mai avem loc de burti, ca e prea zapuseala asa ca sa mai rabdam un pic ca va fi jale la caldura mare si vom dori

Eu visez numai la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

olimp, mai rezisti la serviciu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

stiu fete dragi , dar cand va aud ce dolofani avei, imi vine sa ma inscriu la odiseea de octombrie 2013 sa fim si noi cei mai mari

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Maeve si eu visez la mare, dar m-ar bate gandul sa plecam in formula completa+soacra in septembrie.
Ca nici cum bebe nu o sa stea la soare si abia pot profita si eu de sauna, jacuzi..ceea ce nu avem voie pana nastem.
Monica parca iti vedeam piticul "adrian" imbracat in rochite vaporoase.

Legat de distractia astora mici, eu am scapat. O trimit in curte se joaca cu cainele, sare coarda, se plimba cu bicileta, trotineta. Cand ajunge in casa e mai grav ca se plictiseste si ne foieste.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Delia, si eu am o prichindica firava. Piciorusele sunt cu 1 saptamana mai lungi de cateva saptamani bune dar ea e usurica. Dr mi-a zis ca e perfect in grafic. Eu am zis ca o fac fotomodelA

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

maeve trebuie neaparat sa rezist , numar zilele , mai am 2 saptamani fara asta..., incerc sa gandesc pozitiv

dana nu te impacienta cu greutatea lui bebe , uitat-te si la tine cat esti de inalta / mare , eu sunt mare normal si Ilinca sa fie mare...important este sa fie sanatosi si in grafiac +/-






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy asa mamica frumoasa asa si fata...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Olimp eu eram taaaare uratica atunci cand eram bebe. Si niste ani dupa dar ca bebe eram slaba, negricioasa, paroasa si zbarcita Ma mir ca m-a luat mama acasa

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Maeve, Olimp multumesc . Sunt curioasa cat are sapt viitoare cand ma duc. Eu de o sapt visez in fiecare noapte ca ma duc la eco asa nerabdatoare sunt. Cred ca la nici o eco nu am fost asa dar nush de ce
Fetele care stati acasa cu ce va mai ocupati timpul? M-am plictisit rauuu . Am facut si curatenie si mancare si calcat si spalat am facut si prin curte efectiv nu mai stiu ce sa fac!!! Fetele care va duceti la munca nu vreti sa ma duc eu in locul vostru ?

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy sigur i-a fost mila de tine , glumesc

dana crede-ma as prefera sa ma plictisesc..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput