Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmmen25 spune:

Buna ziua!
Sunt o graviduta in 19 saptamani si 3 zile,am vrut sa ma trec pe listuta aia,dar neuronul meu divizat nu da semne de resuscitare,asa ca...................Bine v-am gasit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Ele, bine ca aveti curte si se topaie. Noi trebuie sa o scoatem in parc, cu bicicleta, cu role...iar cand e acasa, in afara de timpul ca se joaca singura (ca acum, cu lego), facem jocuri de rol si o groaza de distractie

olimp mai ai putin si pe urma iti face de cap si lafai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Olimp te cred. Sincer mi-e rusine de voi care aveti si dureri si va duceti si la servici din acest motiv cateodata stau in banca mea si nu scot un sunet . Hai ca e aproape jum lunii mai ai putin

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Dana, daca te plictisesti te invit pe la noi, ca scoate fiica-mea untul din tine. Nu o sa mai ai chef nici de gatit, nici de curatenie nici de nimic decat sa dormi

Daca n-ar trebui sa fac nimic, as sta si eu ca pasha si tot nu m-as plictisi. Am seriale la care vreau sa ma uit, carti de citit, mailuri de scris...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Dana, eu fac schimb cu cea mai mare placere!!! Idei pt acasa: cauta diverse pe net despre /pentru bebe. Eu una as vrea sa stau acasa (mai am o luna la serv) pt ca mi-a venit o idee de business online

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Dana nu vrei sa vii si la mine aceeasi treaba ca la tine, mancare , curatenie....
Chiar daca sunt acasa nu pot face mare lucru. Fac curatenia de ochii soacrei (adica numai pe deasupra) iar la mancare ce dureaza mai putin.



Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

asa este felelor mult a fost putin a ramas...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumesc de oferte fetele Happy eu aproape am terminat pt bebe . Maine ma duc sa cumpar perdelele, salteaua de infasat , cadita si inca un set de lenjerie la patut. Dupa Paste cumpar comoda si dulapul si gataa . Cred ca o sa am impresia ca trece timpul f greu.

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Dana, si eu as face schimb fara nicio pb O sa vezi ce repede te saturi si de serviciu

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmmen25

Buna ziua!
Sunt o graviduta in 19 saptamani si 3 zile,am vrut sa ma trec pe listuta aia,dar neuronul meu divizat nu da semne de resuscitare,asa ca...................Bine v-am gasit!!!


Bine ai venit si sarcina usoara.

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput