Stelute de iulie-august 2013(77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Heiiii, ignorati-mi mesajele!! Ok?
Ma si duc sa le sterg, ca daca Joy a inteles ca nu avem voie sa scriem decat ce e on topic, e grav tare de tot

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Halooo, Joy iubito, sari repede cu off topicul ca abia astept sa-l citesc!

Paula mi le sterg si eu? Sa stii ca si mie imi era pe limba de mai demult chestiunea cu organizarea ... vad ca am dat cu bota-n balta, n-am putut sa tacem?

25+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

loooooooooooool, pe mine ma distreaza discutiile voastre. cand cineva a propus sa nu mai scriem nimic despre mancare in cealalta odisee am inceput sa scriu cu galben pe alb, sa nu bruiez retinele sensibile, am simtul umorului mai dezvoltat decat s-ar crede. si inteleg mai multe decat arat . nu lasati hormonii sa va bantuie deciziile, lol! hai ca a inceput bine saptamana.



Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Sterge Betty tot!! Dar sa stii , ca de fapt asta e cenzurarea, noi 2 suntem victimele de fapt.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Buna dimineata si de la mine, sa aveti o saptamana frumoasa

Eu spatmana aceasta o sa fiu destul de absenta, sau citesc repede din umbra, mi-au venit musafirii, inclusiv un rand de hainute
Astanoapte am dormit si eu cat de cat mai binisor, m-am trezit la 8.


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Sterge Betty tot!! Dar sa stii , ca de fapt asta e cenzurarea, noi 2 suntem victimele de fapt.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2



Ha, ha , ha ... Paula draga exact asta am vrut sa scriu si eu, pai e posibil sa fim cenzurate fara mila?

Delia cu musafirii am inteles ... dar ce au hainutele cu prezenta pe forum, sa nu-mi spui ca ti-ai rezervat o saptamana sa le contempli?

25+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

nooo... sa va bat eu pe voi??>
pai cine imi mai da idei de gatit???
joy vreau sa stiu ce ai vrut sa ne zici off topic...
In mesajul anterior vroiam doar sa laud burtica Bobitzei si acum trebuia sa stau sa ma gandesc daca mai am ceva de zis...

Promit sa studiez problema cu deschiderea capitolelor mai ales ca eu sunt mereu cu net-ul in freza.

Paula si eu sar multe posturi, dar sper sa prind esentialul.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Aloooo!! Doamnele!! v-ati trezit in verva!! Nu v-ati saturat de atata organizare? Tare simpatice mai sunteti cum va faceti voi griji ca ne casuna noua hormonii pe voi Eu m-as organiza numai la somn

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Betty, vezi ca ai bagat citat! si au am postari repetitive

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

... si ca sa ma avant si eu.... poate ar fi mai bine sa renuntam pe cat posibil la postarile cu citate...o simpla referire cred ca este de ajuns ca oricum fiecare stie ce si cui a scris ca sa poata detecta un raspuns la propriile postari. Anyone else? Buna dimineataaaaaa!!!!!

Alina 27+

Mergi la inceput