Stelute de iulie-august 2013(77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Buna dimineata dragi gravidutze, Am si eu o rugaminte la voi..... se poate sa imi schimbati si mie culoarea caruciorului? Si pot sa intru in posesia id-ului si parolei de la contul comun? Vreau sa va vad si eu burticile frumoase. Va multumesc frumos.



Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
23+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
Sunt la munca doar pana la 12. ura!!!
Paula ai gasit si tu sa il duci pe Raul fix in vacanta.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Elena, se vede ca nu ai copil mic. Cresele nu prea au vacante ( din pacate pt pici ). Au o luna pe an vacanta, prin rotatie, nu toate cresele dintr-un oras odata. Adica, tot ai unde duce copilul, se fac grupe speciale. Dar aceea vacanta este in vara, iulie, august.
Gata, ai trecut la program scurt? Norocoaso!!





Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, burtici!
Multumim de capitol, Amalia! sa auzim numai de bine!

Sunt si eu pe baricade cu o cafea Am un chef de

Vreau sa spun, pana nu uit, cat a invidiez pe voi, cele care sunteti acasa intr-o zi ca asta! Va invidiez! Mult!

Bobitza, ma intrebai de patut. Da, el va ramane acolo. Piticuta isi va ocupa propriul spatiu inca din prima noapte. Pentru eventuala necesitate a unui insotitor exista canapeaua

Paula, imi imaginez (sau cel putin asa cred eu, ca imi pot imagina) cum ai creierii de la prima ora

Ele, era si cazul s-o retezi cu toate durerile tale...

Va doresc o zi minunata, fetelor!

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Am pus trei poze in contul comun cu mine si cu fimea. O s aincerc sa un si eu cu burtca si cu mezinul npstru scump. Va pup.

Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
23+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Betty, aaa, nu ma gandeam ca se fac capitole noi mai rarut, ca mai nou nu le mai fac eu, ca a preluat Amalia, legatura, dar nu-mi place sa citesc asa, cate 5 fraze pe pagina. De f multe ori sar peste ele, ca de obicei sunt multumiri repetative sau cine stie ce...



Da e adevarat ca e ciudat de citit multumirile scurte (apropo hai sa facem o regula sa nu mai multumim de nimic ... wau ce sec ar fi... pui o poza cu un micut care face ceva interesant si pauza, feedback deloc de la nimeni, probabil ar fi frustrant nu ?, pui o poza cu burtica ...nimeni nimic ...),

Si faza cu capitolele, in opinia mea, e printre celelalte dezavantaje.

25+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Neata vorbaretelor,

Eu n-am mai intrat de vineri, s-a stricat calc si nici pe tel n-am mai intrat din lipsa de timp..Sambata am facut curatenie generala si am iesit prin parc (ce zi superba) si ieri am fost in vizite.

Astept sa imi fac o cafea (femeia de serv a spalat pe jos in bucatarie si mai tb sa astept ), dupa aia ma bag la citit vreo ora, ca nu pot sa incep saptamana cu munca de la ora 9..

Pupici!

22+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Fetelor nu fiti ceausiste si nu ne cenzurati la vorba.

Eventual vedem daca se mai ofera cineva la facut capitole (eu nu ma pricep) decat sa vobim cu limita. Nu stiu cum e la voi, dar in cazul meu, mai bine va povestesc voua decat sotului , mamai sau colegelor perfecte.
Teoretic aici nu ar trebuie sa fim judecate, in viata reala se mai intampla.

Paula de cresa chiar mi-e frica. Nu stiu cu pitica ce o sa fac la doi ani, dar sa ajungem acolo.
Bobitzule ai o burtica de toata frumusetea. Nu e mare , nu e mica...e frumoasa!!!iar tu esti una si un zambet. Cred ca si pitica o sa fie foarte vesela.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Buna dimi ,

Imi revizuiesc atitudinea si scriu asa, de luni dimineta, ca sa arata ca sunt harnica .

Nu am ceva interesant de spus decat off topic, asa ca ma abtin.

Va urez o saptamana minunata fara dureri (de spate, oase, pasa), fara hemoroizi durerosi, tranzit dificil, atacuri de panica sau stari de anxietate.

O saptamana cu pomi infloriti si pasarele cantacioase!!!





Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Vai tu Ele dar cum ai inteles tu ca ar fi forba de cenzura? Eu n-am inteles si nici n-am vrut sa exprim asta, era vorba doar de putina organizare in postari, adica de spus spune aceleasi lucruri dar ceva mai organizate, de exemplu fetele care fac 10 posturi consecutive le pot organiza intr-unul singur cu mai multe paragrafe, vorba Paulei cand citesti sa stii ca citesti nu sa te amagesti doar .

Deci din punctul meu de vedere nu-i vorba de cenzura ci de foarte putina organizare.

25+

bebitza

Mergi la inceput