Stelute de iulie-august 2013(73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Ia priviti ce am gasit pe siteul unora cu carucioare, la rubrica "retur produse" ATENTIE !!! NU PRIMIM RETUR PRODUSELE FOLOSITE SAU CARE AU FOST MONTATE SI APOI DEMONTATE.

oare numai mie mi se pare deplasata chestia asta, sau e incalcarea dreptului meu de cumparator de a testa caruciorul...??? Cum imi dau seama daca componentele sunt ok, daca nu-l montez??? Poate sunt eu nebuna si nu mai inteleg nimic


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui amaliaro

fetele voi vorbiti de bani vechi sau noi?

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .













Bani noi


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Multumesc Ama




viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Dupa munca am trecut prin Real. Nu ma mai simt in stare de cumparaturi si umblat deloc.
Ajung la pb de care zicea Dana..nu o sa fiu in stare sa cumpar cele necesare pe care le tot aman ca eu inca consider ca e devreme.

Acum m-a luat cu durere maaare de burta, am bagat no=spa si astept sa imi treaca.

Elena & Denisa (26.10.2004)
26 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele

Dupa munca am trecut prin Real. Nu ma mai simt in stare de cumparaturi si umblat deloc.
Ajung la pb de care zicea Dana..nu o sa fiu in stare sa cumpar cele necesare pe care le tot aman ca eu inca consider ca e devreme.

Acum m-a luat cu durere maaare de burta, am bagat no=spa si astept sa imi treaca.

Elena & Denisa (26.10.2004)
26 saptamani


Off, tare vanjoasa ai vrea sa mai fii . Trage la orizontala putin.


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Happy asta sunt si eu curioasa. Din cate am auzit nu ii dai nici apa nici ceai. Eu am cumparat un singur biberon de la Avent de la 0+ si ma gandeam sa mai iau 1 de la 1+. Acum nush ce sa fac sa iau sau nu???
Ele .
O avea ceva daca plec luni cu masina cam 100km??? Eu la volan???

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

happy am pus 2 pozici cu burtici la 6 jumate

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Ia priviti ce am gasit pe siteul unora cu carucioare, la rubrica "retur produse" ATENTIE !!! NU PRIMIM RETUR PRODUSELE FOLOSITE SAU CARE AU FOST MONTATE SI APOI DEMONTATE.

oare numai mie mi se pare deplasata chestia asta, sau e incalcarea dreptului meu de cumparator de a testa caruciorul...??? Cum imi dau seama daca componentele sunt ok, daca nu-l montez??? Poate sunt eu nebuna si nu mai inteleg nimic




viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd



Ar trebuii sa suni si sa ii intrebi "Voi vb serios". Clar nu esti nebuna stai linistita. Plus de asta e dreptul cumparatorului sa renunte oricand la produs daca nu il mai vrea eu asa zic(binenteles 30 zile si nu uzat).

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Ele, sprintenica, baga odihna!

Dana, apropos de cumparat, eu am tot luat hainute si acum mi-am facut o lista cu ce mai trebuie pt bebe. Mi-am dat seama ca am luat prea multe hainute asa ca la fiecare 2 saptamani mi-am propus sa dobor cate ceva de pe lista. Sunt muuuuulte de luat

Amalia, ce cozonacel ai tu! Si totusi esti asa ingusta in solduri! F frumu burticuta! Te-am intrebat ce faci pt ca stiu ca nu iti gaseai pozitia...nici culcat, nici sculat

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

happy cum sti situatie neschimbata dorm pe la 4 -5 dimineata pana pe la 10-11 vad ca deocamdata sunt sinisor ce va fi vomvedea

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput