Stelute de iulie-august 2013(73)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Happy eu hainute am cumparat f multe de stat in casa. Trebuie sa ii mai iau costumase de afara. Mai ales ca va fii iulie habar nu am ce sa ii cumpar. Mi-e teama sa nu ii cumpar ba prea groase ba prea subtiri . Sapt viitoare ma duc sa cumpar perdelele, lustra+aplica, inca o lenjerie si cadita. Iar in mai vreau sa cumpar toata mobila in camera la el. In iunie vreau sa imi ramana strict cele care sa le pot lua si de pe internet.

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Fetelor cum pot vedea albumul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

MBK, ai PM

Dana, cred ca si noi luam mobila weekend-ul asta. Eu nu mai sunt in stare sa umblu prea mult de pe acum. In plus, vrem sa luam de la ikea si trebuie montata. Si eu nu pot sta fara sa particip. Imi place sa fac pe mesterelul

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Eu am gasit deja mobila dar vreau sa vad cam cat ma costa daca o fac pe comanda la cel care ne-a facut in toata casa mobila. Pe site direct dulap + masuta infasat costa 1500 lei. Trebuie sa fac schita si sa ma duc sa imi dea pret. Plus de asta mai intai vreau sa pun tapetul si perdelele si apoi sa iau mobila.

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Olimp te rasfeti ceva la salon Abia astept sa vad rezultatul

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Happy nici eu nu as lipsi de la asamblare . Sa vad eu ca face totul bine . La mine rabdarea e aproape pe terminate. Aveti idee de unde pot sa cumpar sau sa imprumut .

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Iar am ramas singura .....

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Eu sunt aici, Dana Incerc sa termin un proiect sa scap odata ca m-am saturat de scoala asta Rabdare nici eu nu am nici cat pt un om semi-normal, d-apoi de imprumutat Daca totusi insisti, iti dau...din toata saracia mea

Happy Ama 25+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Am primit Ama ms:) Sunteti f frumi fetelor. #304;n week end pun si eu poze- sper sa ma descurc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Happy ms ms esti f darnica cred ca sotii nostri au rabdareeeee. Al meu ma zapacit da asteapta si u traieste clipa ( asta ii spuneam eu inainte si acum mi-o intoarce )

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput